ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| DIO # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI TELEFON |
| PODRUČJE UPORABE | 100% GLOBAL |
| MARKA | ASE |
| MREŽA | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| VRSTA UPOTREBE | FIXED, POMORSKI, VOZILNI |
| VRSTA PRIBORA | DOCKING STATION |
| KOMPATIBILNO SA | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DULJINA | 33 cm |
| ŠIRINA | 15 cm |
| DUBINA | 11.5 cm |
| TEŽINA | 1.6 kg |
Write a Review