Priključna stanica ASE 9575 Extreme / PTT sjedište (ASE-9575P-HQ)
In stock
- MARKA:
- ASE
- DIO #:
- ASE-9575P-HQ
- ORIGIN:
- Sjedinjene Američke Države
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ASE-9575P-HQ-PTT-DOCK
ASE 9575 Extreme Docking Station sa zvučnikom i mikrofonom koji se drži na dlanu (ASE-9575-E2)
ASE Extreme Dock podržava i poboljšava snagu slušalice 9575 povezivanjem vanjskih Iridium i GPS signala i izlaganjem svih priključaka i gumba slušalice korisniku kada je na docku. To uključuje jednostavan pristup SOS gumbu za hitne slučajeve. ASE Extreme Dock sigurno zaključava slušalicu na mjestu i pruža vezu sa zasunom kako bi se eliminirale vibracije i osigurala pouzdana komunikacija čak i u najtežim uvjetima. Dock u potpunosti podržava sve značajke lokacije i praćenja uključujući pružatelje portala Iridium Extreme i partnere usluga temeljenih na lokaciji (LBS).
Različite glasovne veze moguće su uz ASE Extreme Dock koji ima jedinstveni zvučnik/mikrofon koji se drži na dlanu u industriji s radom pritisni za razgovor (PTT) koji je poznat mnogim hitnim službama i sigurnosnom osoblju. Ostala glasovna sučelja uključuju standardni zvučnik/mikrofon za rad bez ruku u vozilu, inteligentnu slušalicu za privatnost i opcijski POTS/RJ-11 za rješenja na daljinu, bežične slušalice i uredsku PBX integraciju. ASE-ova ekskluzivna značajka SmartDial dodatno pojednostavljuje satelitsko biranje s oba sučelja POTS/RJ-11 i privatnih slušalica.
Za korištenje podataka, ASE Extreme Dock podržava razmjenu SMS tekstualnih poruka i omogućuje izravnu USB vezu s slušalicom 9575, ne zahtijevajući dodatne upravljačke programe ili nadogradnje osim standardnog upravljačkog programa za Iridium slušalicu.
Rješenja za antene
ASE Extreme Dock prihvaća muški TNC za Iridium i muški SMA za GPS (uključena GPS antena s magnetnim nosačem). Stoga, aplikacije u vozilu ne zahtijevaju dodatne antene kada se koriste zajedno s Iridium mag-mount antenom koja se isporučuje s njihovom slušalicom. Za aplikacije izvan vozila, ASE nudi niz rješenja za pomorsku i dual-mode antenu.
Inteligentna Star8 dijagnostika
Kako bi pomogao s često zanemarenim, ali kritičnim aspektima postavljanja antene, prepreka i duljine kabela, ASE je razvio Star8 Diagnostics. Nakon što instalater ili krajnji korisnik aktivira naše značajke Star8 na licu mjesta, stvaraju se dijagnostički zapisi, uključujući: trenutno izvješće, izvješće s vremenskim protekom i procjenu s vremenskim protekom koja uzima u obzir orbite satelita. Ovim procjenama korisnik može lako pristupiti i može ih podijeliti s tehničkim timom pružatelja usluga, koji zatim može daljinski procijeniti zdravlje i robusnost svojih određenih glasovnih i podatkovnih veza. Star8 značajke dostupne su putem privatne slušalice i POTS/RJ-11 sučelja.
Specifications
| DIO # | ASE-9575P-HQ |
|---|---|
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI TELEFON |
| PODRUČJE UPORABE | 100% GLOBAL |
| MARKA | ASE |
| MREŽA | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| VRSTA UPOTREBE | FIXED, POMORSKI, VOZILNI |
| VRSTA PRIBORA | DOCKING STATION |
| KOMPATIBILNO SA | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DULJINA | 33 cm |
| ŠIRINA | 15 cm |
| DUBINA | 11.5 cm |
| TEŽINA | 1.6 kg |