Cobham SAILOR 900 VSAT Ka pomorski satelitski internetski sustav (407090D-00501)
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODEL:
- SAILOR 900
- DIO #:
- 407090D-00501
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-SAILOR-900-Ka-VSAT-System
Cobham SAILOR 900 VSAT Ku sustav (407090B-00501)
SAILOR 900 VSAT Ka je svjetski najnapredniji i najpouzdaniji 3-osni stabilizirani Ka-band antenski sustav za Telenor THOR 7 satelitsku mrežu. Njegov jedinstveni dizajn i tehnologija pojednostavljuju proces postavljanja, uvodeći značajne prednosti instalacije. Dok radi, SAILOR 900 VSAT Ka pružateljima usluga pruža neusporedivu pouzdanost i vrijeme neprekidnog rada veze.
Operativni i instalacijski atributi SAILOR 900 VSAT Ka koji mijenjaju igru omogućeni su snagom dokazane SAILOR VSAT tehnološke platforme. Visoko cijenjen od strane pružatelja satelitskih usluga diljem svijeta, jednostavnost korištenja, brza implementacija i pouzdan rad omogućen SAILOR VSAT tehnologijom stvorili su novi industrijski standard.
Mjerilo za Ka performanse
SAILOR 900 VSAT Ka napravljen je da izdrži najteže uvjete na moru i još uvijek pruža povezivost visoke propusnosti. To je najbrža dostupna antena za praćenje, s vrhunskim dinamičkim performansama u svim osima; roll, pitch i yaw. Ova visoka učinkovitost znači da čak i manja plovila koja su više pogođena nemirnim morem mogu maksimalno iskoristiti usluge THOR 7.
Jednostavna revolucija u implementaciji VSAT-a
Napredni antenski sustavi SAILOR VSAT tehnologije poput SAILOR 900 VSAT Ka u potpunosti pojednostavljuju nekada složen proces nabave i instalacije VSAT antene. Ovo štedi vrijeme i novac. Cobham SATCOM je postigao ovu revoluciju ne jednim dizajnerskim probojem, već bogatstvom značajki i detalja jedinstvenih za SAILOR VSAT tehnološku platformu. Na primjer, jedan kabel između antene i potpalubne opreme za RF, napajanje i podatke u kombinaciji s automatskom kalibracijom azimuta i automatskom kalibracijom kabela omogućuje jedinstveno 'Puštanje u pogon jednim dodirom'. Dinamičke motorne kočnice unutar antene uklanjaju zahtjev za mehaničkim remenima kočnice, osiguravajući da antena ostane u ravnoteži tijekom situacija bez napajanja na moru ili u transportu.
Ponovno definiranje pomorskog širokopojasnog pristupa
Integracija SAILOR 900 VSAT Ka s iDirect X7 Satellite Router je najpametniji, najisplativiji način za pristup revolucionarnim novim uslugama satelita visoke propusnosti (HTS) na THOR 7. Veće brzine, veća pouzdanost i ušteda instalacije vodeća u klasi, znači ova kombinacija najsuvremenijeg hardvera i usluga sljedeće generacije nudi ultimativnu podršku za poslovne aplikacije, operacije plovila i dobrobit posade.
Pojednostavljanje daljinskog pristupa i dijagnostike
SAILOR 900 VSAT Ka je nevjerojatno jednostavan za upravljanje, osiguravajući da pružatelji usluga mogu ponuditi najbolju moguću podršku korisnicima bilo gdje u svijetu. Jednostavan daljinski pristup i dijagnostičke značajke uključuju mjesečno bilježenje statistike, SNMP i ugrađene klijente e-pošte koji automatski e-poštom bilježe povijesno bilježenje performansi sustava.
Specifications
| MODEL | SAILOR 900 |
|---|---|
| DIO # | 407090D-00501 |
| GPU | 200 TOPS |
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI INTERNET |
| PODRUČJE UPORABE | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | COBHAM |
| MREŽA | VSAT |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI |
| VRSTA PRIBORA | ANTENNA |
| VELIČINA ANTENE | 103 cm (41 inch) |
| RADNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENCIJA | Ka BAND |
| TEŽINA | 126,5 kg. / 279 livres |
| RADOME HEIGHT | 150.0 cm (58.9 inch) |
| RADOME DIAMETER | 130 cm (51.3 inch) |
What's included
UKLJUČEN U SUSTAV
- 407009B-00501 Jedinica iznad palube (ADU), uklj. Reflektor od 103 cm, 8W BUC, 2x višepojasni LNB, OMT, diplekser, pribor za montažu.
- 407016C-00505 Kontrolna jedinica antene (ACU) s ulazom za izmjeničnu struju za 19" montažu u stalak (1U).
- Priručnik za upotrebu i instalaciju.
- AC kabel za napajanje
- NMEA višestruki priključak.
- 2x 1m 75 Ohm koaksijalni kabel TX/RX ACU-VMU.
- Ethernet kabel.