Cobham SAILOR Fleet One Pomorski Internet Sustav s 10 metara kabela (403744A-00591)
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODEL:
- FLEET ONE
- DIO #:
- 403744A-00591
- ORIGIN:
- Kina
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-SAILOR-Fleet-One
Cobham SAILOR Fleet One (403744A-00591)
Fleet One pruža globalni glas, regionalne IP podatke do 100kbps i SMS poruke
Mala plovila, velika snaga
Sa svojom kompaktnom, laganom antenom i jednostavnom instalacijom, SAILOR Fleet One je jeftina ulazna točka u svijet pomorskog satelitskog komunikacijskog sustava koja vas drži povezanim u svakom trenutku. Omogućuje pouzdano glasovno pozivanje i internetsku povezanost putem Inmarsatove usluge Fleet One, koja koristi snagu uspostavljene Inmarsat-4 satelitske konstelacije za globalno pokrivanje.
Raznolike primjene
SAILOR Fleet One omogućuje podatkovnu povezanost do 100kbps i glasovno pozivanje na jednoj liniji. Njegove mogućnosti nude značajnu komunikacijsku funkcionalnost za vlasnike manjih brodova i profesionalnih plovila. SAILOR Fleet One može biti mali, ali ima dovoljno snage da pruži veliku propusnost za e-poštu, pregledavanje weba, društvene mreže, elektroničke dokumente/izvještavanje i aplikacije za stroj-stroj (M2M).
Jednostavna instalacija
Budući da je antena SAILOR Fleet One mala i lagana, izuzetno je jednostavna za instalaciju. Povezivanje antene s opremom ispod palube dovoljno je jednostavno da strastveni vlasnici mogu sami obaviti instalaciju i održavanje. U kombinaciji s pouzdanim, konkurentno cijenjenim zrakoplovnim vremenom, SAILOR Fleet One je savršeni uvod u satelitsku komunikaciju za mala plovila.
Neusporediva kvaliteta
SAILOR Fleet One dizajniran je prema istim visokim standardima kao postojeća linija proizvoda SAILOR FleetBroadband, koja koristi iste Inmarsat-4 satelite kao usluga Fleet One. Ova kvaliteta oslanja se na više od 45.000 korisnika širom svijeta. S lakoćom korištenja i izdržljivošću na prvom mjestu, SAILOR Fleet One može se pouzdati da će pružiti pouzdanu, visokokvalitetnu komunikaciju bilo da plovite na otvorenom moru ili se bavite ribolovom za život.
Specifications
| MODEL | FLEET ONE |
|---|---|
| DIO # | 403744A-00591 |
| GPU | 200 TOPS |
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI TELEFON, SATELITSKI INTERNET |
| PODRUČJE UPORABE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| MREŽA | INMARSAT |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI |
| VRSTA PRIBORA | SYSTEM |
| RADNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| BRZINA PODATAKA | UP TO 100 kbps (SEND / RECEIVE) |
| FREKVENCIJA | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
What's included
403050C-00581 SAILOR Flota Jedan Jedinica iznad palube
403739A-00581 SAILOR Flota Jedan Jedinica ispod palube
403670A-00500 Thrane IP slušalica uključujući postolje, žičana
37-107338 SAILOR Antenski kabel, 10 metara
83-141368 SAILOR Flota Jedan CD rom s UIM,QG,IG