Hughes 9211 BGAN HDR Prijenosni Satelitski Internet Terminal s WiFi-em (3500841-0002)
In stock
- MARKA:
- HUGHES
- MODEL:
- 9211 BGAN HDR
- DIO #:
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- Sjedinjene Američke Države
- Warranty:
- 12 MJESECI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
Hughes 9211 BGAN HDR prijenosna satelitska internetska terminala s WiFi
Robustan i lagan Hughes 9211-HDR je terminal visoke brzine prijenosa podataka koji je povoljan, idealan za medije, vlade, nevladine organizacije, mobilne pružatelje zdravstvenih usluga i druge, koji zahtijevaju najbolju ravnotežu visoke izvedbe, kvalitete usluge i najniže cijene.
9211-HDR se može pohvaliti čvrstim, kompaktnim i elegantnim dizajnom - najmanji i najlakši HDR-capable BGAN na svijetu. Korisnici se mogu povezati na brzine širokopojasnog strujanja od preko 650 kbps s funkcijama kao što je ugrađeni, višekorisnički WiFi pristup.
Vanjska antena s napajanjem dostupna je za podršku dugim RF kabelskim vezama za privremene ili trajne fiksne instalacije. Korisnik čak ima slobodu povezivanja dodatne antene za praćenje vozila, omogućujući komunikaciju u pokretu izravno s 9211-HDR terminala.
Hughes 9211-HDR omogućuje korisnicima slanje i primanje IP prometa putem Ethernet i/ili 802.11 b/g/n WiFi i glasovnih ili faksnih usluga putem standardne telefonske veze. Sve je temeljeno na IP-u i nudi razinu kvalitete usluge (QoS) klase 1 pozadinskog IP-a ili odabrane, posvećene razine kvalitete usluge.
Inmarsatova BGAN HDR usluga sada nudi nove i više brzine strujanja. Hughes 9211-HDR podržava najviše dostupne brzine strujanja (iznad 650 kbps) za prijenos videa i drugih kritičnih podataka s terena. Podržane su asimetrične brzine strujanja, omogućujući korisnicima da bolje prilagode uslugu svojim individualnim preferencijama kako bi kontrolirali i minimizirali troškove.
Sučelja
Ethernet veza (RJ45)
POTS veza za glas i faks (RJ11)
Vanjski konektor za antenu
Kompas i audio ton za pomoć u usmjeravanju antene
Specifications
| MODEL | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| DIO # | 3500841-0002 |
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI INTERNET |
| PODRUČJE UPORABE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | HUGHES |
| MREŽA | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN HDR |
| VRSTA UPOTREBE | FIXED, PORTABLE |
| VRSTA PRIBORA | TERMINAL |
| RADNA TEMPERATURA | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| BRZINA PODATAKA | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREKVENCIJA | L BAND (1-2 GHz) |
| OSOBINE | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELACIJA | 3 SATELITA |
| VRIJEME ČEKANJA | UP TO 36 HOURS |
| DULJINA | 232 mm |
| ŠIRINA | 292 mm |
| DUBINA | 51 mm |
| TEŽINA | 2.019 kg |
What's included
Sadržaj paketa:
- Hughes 9211-HDR terminal
- Punjačka litij-ionska baterija
- 5m Ethernet kabel
- AC/DC adapter, tri IEC kabela, po jedan za UK, EU i US priključke