Intellian GX60HP Ka-band, 65 cm (25,6 inča) Global Xpress terminal velike snage
Out of stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- GX60
- DIO #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-GX60HP-System
Intellian v60GX VSAT pomorski antenski sustav (V60GX)
Kompaktni Global Xpress terminal
GX60 je kompaktni pomorski stabilizirani terminal spreman za korištenje na Inmarsatovoj širokopojasnoj usluzi velike brzine Global Xpress (GX). Izgrađen i isporučen s integriranim GX modemom, GX60 se lako instalira i pruža brzu vezu u trenu.
Jednostavna i brza instalacija
Dugi niz godina nadogradnja satelitskih komunikacijskih sustava bila je logistički izazov, često se oslanjajući na dostupnost obalne dizalice i zahtijevajući duže vrijeme u luci.
Mala veličina GX60, integrirani dizajn i intuitivno korisničko sučelje znači da operateri mogu instalirati i pustiti u rad terminal u istoj količini vremena kao FleetBroadband sustav. Nadalje, s brzinama do 50 Mbps, GX60 donosi snažan povrat ulaganja.
Kompletan komunikacijski terminal
Standardna VSAT oprema ispod palube može zauzeti čitave police za poslužitelje, ovisno o konfiguraciji mreže. Integrirani dizajn GX60 sažima više komponenti u jednu kutiju, oslobađajući dragocjeni prostor za pohranu na brodu.
Ispod palube Intellian GX60 terminal (BDT) uključuje integrirani Global Xpress Modem i Ethernet preklopnik s 8 ulaza, koji omogućuje izravnu IP vezu sa standardnim Wi-Fi usmjerivačem ili brodskim uređajima spremnim za mrežu. Nakon dovršetka jednostavnog postupka instalacije korisnici mogu biti na mreži za nekoliko minuta.
BDT je također opremljen vlastitom Wi-Fi antenom koja omogućuje bežično povezivanje s vašim računalom ili mobilnim uređajem za nadzor i kontrolu terminala putem Intellianovog softvera Aptus.
Specifications
| MODEL | GX60 |
|---|---|
| DIO # | GX1-62-111 |
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI INTERNET |
| MARKA | INTELLIAN |
| MREŽA | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT GX |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI |
| FREKVENCIJA | Ka BAND |
| TEŽINA | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Inmarsat Global Xpress (GX) karta pokrivenosti

Ova karta prikazuje očekivanu pokrivenost Inmarsata nakon komercijalnog predstavljanja Inmarsat-5 F4 (I-5 F4). Položaj I-5 F4 prikazan na ovoj karti samo je indikativan. Ova karta ne predstavlja jamstvo usluge. Global Xpress pokrivenost siječanj 2017.