Intellian v100 VSAT pomorski antenski sustav (V3-11B)
calcActive())">
Out of stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- DIO #:
- V3-11B
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V100-System-V3-11B
Intellian v110 je 1,05 metarski pomorski VSAT komunikacijski antenski sustav Ku-pojasa. Sa svojom 3-osnom stabiliziranom platformom i poboljšanim dizajnom za prigušivanje vibracija i udaraca, v110 može raditi izuzetno dobro na svim vrstama brodova koji zahtijevaju "uvijek uključenu" i "visoko kvalitetnu" širokopojasnu komunikaciju bez obzira koliko su loši vremenski uvjeti i uvjeti na moru. V110 se može jednostavno konfigurirati za SCPC, širokopojasne ili hibridne satelitske mreže s iDirect, Comtech Vipersat i Hughes satelitskim modemima s mogućnošću ABS (Automatic Beam Switching). V110 je prikladan za brzi internet, ažuriranje vremena i karata, e-poštu, prijenos datoteka i slika, video konferenciju, VoIP, VPN i sigurnosno kopiranje baze podataka.
V110 ima neograničeni raspon azimuta za kontinuirano praćenje bez odmotavanja kabela u anteni. Široki raspon elevacije od -15 do 120 stupnjeva omogućuje v110 besprijekoran prijem signala dok plovilo putuje blizu ekvatora ili polarnih regija.
V110 ispunjava zahtjev FCC-a za razmak od 2 stupnja i napravljen je prema Intellianovim iznimno visokim standardima vibracija i udaraca. Jednostavan dizajn v110 nudi manju težinu i veću pouzdanost od bilo kojeg konkurentskog sustava u svojoj klasi. S najjednostavnijim dizajnom instalacije i najjednostavnijim sučeljem koje možete pronaći na tržištu, v110 jamči da ćete imati potpuno novo iskustvo širokopojasne veze na moru.
Specifications
| DIO # | V3-11B |
|---|---|
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI INTERNET |
| MARKA | INTELLIAN |
| MREŽA | VSAT |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI |
| VRSTA PRIBORA | ANTENNA |
| VELIČINA ANTENE | 105 cm (41.3 inch) |
| TEŽINA | Environ. 128 kg (282 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -20° ~ 115° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±37° |
Write a Review