Intellian GX60 Ka-pojas, 65 cm (25,6") Global Xpress terminal (GX1-62-111)
Out of stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- GX60
- DIO #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V60GX-System-V-60-GX
Intellian v60GX VSAT pomorski antenski sustav (V60GX)
Kompaktni Global Xpress terminal
GX60 je kompaktni pomorski stabilizirani terminal spreman za korištenje na Inmarsatovoj širokopojasnoj usluzi velike brzine Global Xpress (GX). Izgrađen i isporučen s integriranim GX modemom, GX60 se lako instalira i pruža brzu vezu u trenu.
Jednostavna i brza instalacija
Dugi niz godina nadogradnja satelitskih komunikacijskih sustava bila je logistički izazov, često se oslanjajući na dostupnost obalne dizalice i zahtijevajući duže vrijeme u luci.
Mala veličina GX60, integrirani dizajn i intuitivno korisničko sučelje znači da operateri mogu instalirati i pustiti u rad terminal u istoj količini vremena kao FleetBroadband sustav. Nadalje, s brzinama do 50 Mbps, GX60 donosi snažan povrat ulaganja.
Kompletan komunikacijski terminal
Standardna VSAT oprema ispod palube može zauzeti čitave police za poslužitelje, ovisno o konfiguraciji mreže. Integrirani dizajn GX60 sažima više komponenti u jednu kutiju, oslobađajući dragocjeni prostor za pohranu na brodu.
Ispod palube Intellian GX60 terminal (BDT) uključuje integrirani Global Xpress Modem i Ethernet preklopnik s 8 ulaza, koji omogućuje izravnu IP vezu sa standardnim Wi-Fi usmjerivačem ili brodskim uređajima spremnim za mrežu. Nakon dovršetka jednostavnog postupka instalacije korisnici mogu biti na mreži za nekoliko minuta.
BDT je također opremljen vlastitom Wi-Fi antenom koja omogućuje bežično povezivanje s vašim računalom ili mobilnim uređajem za nadzor i kontrolu terminala putem Intellianovog softvera Aptus.
Specifications
| MODEL | GX60 |
|---|---|
| DIO # | GX1-62-111 |
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI INTERNET |
| PODRUČJE UPORABE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | INTELLIAN |
| MREŽA | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT GX |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI |
| VRSTA PRIBORA | ANTENNA |
| VELIČINA ANTENE | 65 cm (25.6 inch) |
| FREKVENCIJA | Ka BAND |
| TEŽINA | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Inmarsat Global Xpress (GX) karta pokrivenosti

Ova karta prikazuje očekivanu pokrivenost Inmarsata nakon komercijalnog predstavljanja Inmarsat-5 F4 (I-5 F4). Položaj I-5 F4 prikazan na ovoj karti samo je indikativan. Ova karta ne predstavlja jamstvo usluge. Global Xpress pokrivenost siječanj 2017.