Iridium 9603N SBD primopredajnik
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9603N
- DIO #:
- SBDN9603E
- ORIGIN:
- Tajland
- Warranty:
- 12 MJESECI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9603N-SBD-Transceiver
- Buy 5 for 3.490,19 EUR 3.490,19 EUR each and save 1%
- Buy 20 for 3.454,94 EUR 3.454,94 EUR each and save 2%
- Buy 50 for 3.419,68 EUR 3.419,68 EUR each and save 3%
- Buy 100 for 3.349,17 EUR 3.349,17 EUR each and save 5%
Iridium 9603N SBD primopredajnik
Revolucija u razmjeru, kompaktni Iridium 9603N je najmanji komercijalno dostupan dvosmjerni satelitski primopredajnik podataka na svijetu, dizajniran za aplikacije u kojima je prostor ograničen, a povezivost kritična.
Jedna četvrtina volumena i upola manji od Iridium 9602, inovativni Iridium 9603 primopredajnik kombinira globalnu pokrivenost Iridium satelitske konstelacije s niskom latencijom Iridium Short Burst Data Service za pružanje vrlo pouzdane satelitske komunikacije od pola do pola.
S najmanjim faktorom oblika od svih danas dostupnih komercijalnih satelitskih primopredajnika, Iridium 9603 je idealan za prostorno ograničene aplikacije uključujući nadzor, praćenje i alarmne sustave. Također je vrlo pristupačan, košta samo malo više od prethodne generacije Iridium 9602.
Isporučujući dvosmjernu komunikaciju u izvanrednoj mjeri, Iridium 9603 primopredajnik dodatno proširuje Iridium povezanu bazu korisnika diljem svijeta.
Specifikacije zaštite okoliša
Raspon radne temperature: -40ºC do +85ºC
Radni raspon vlažnosti: _ 75% RH
Raspon temperature skladištenja: -40ºC do +85ºC
Raspon vlažnosti pri skladištenju: _ 93 % RH
RF sučelje
Frekvencijski raspon: 1616 MHz do 1626,5 MHz
Metoda obostranog ispisa: TDD (Dupleks u vremenskoj domeni)
Ulazno/izlazna impedancija: 50 ohma
Metoda multipleksiranja: TDMA/FDMA
Ulaz istosmjerne struje
Raspon ulaznog napona napajanja: 5,0 V +/- ,5 V DC
Valovitost ulaznog napona napajanja: <40mV pp
Struja mirovanja (vršna): 156 mA
Struja mirovanja (prosjek): 34 mA
Struja prijenosa (prosječno): 145 mA
Struja prijenosa (vršna): 1,3 A
Prijamna struja (prosjek): 39 mA
Prijamna struja (vršna): 156 mA
Prijenos SBD poruke – Prosječna struja: 158 mA
Prijenos SBD poruke – Prosječna snaga: <= 0,8 W
Specifications
| MODEL | 9603N |
|---|---|
| DIO # | SBDN9603E |
| VRSTA PROIZVODA | SATELLITE M2M |
| PODRUČJE UPORABE | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| MREŽA | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI, VOZILNI |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| RADNA TEMPERATURA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENCIJA | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC |
| KONSTELACIJA | 66 SATELITA |
| DULJINA | 31.5 mm |
| ŠIRINA | 29.6 mm |
| DUBINA | 8.1 mm |
| TEŽINA | 11.4 gr |
Feature
Features
- Single header connector for Power & On/Off Control
- RS232 Interface (Simple AT command interface)
- Network Available
- Light weight (11.4 grams)
- Small single board transceiver (34.5mm X 29.6mm X 8.1mm)
- Iridium Short Burst Data service
- Mobile originated messages up to 340 bytes
- Mobile terminated messages up to 270 bytes
- Low, uniform global latency (less than 1 minute)
- Coverage in areas not serviced by cellular
Karta globalne pokrivenosti Iridium

Iridium je jedini pružatelj istinski globalnih satelitskih glasovnih i podatkovnih rješenja s potpunom pokrivenošću zemlje (uključujući oceane, dišne putove i polarne regije). Iridium telefoni isporučuju bitne komunikacijske usluge do i iz udaljenih područja gdje nije dostupan nikakav drugi oblik komunikacije.