Iridium AeroAntenna Fiksna Antena s Mastom - Montaža na Bracketu (AT1621-73)
["Iridium AeroAntenna Antena s fiksnim jarbolom - Montaža na nosač (AT1621-73)
AeroAntenna Antena s fiksnim jarbolom, za korištenje s Iridium 9500, 9505 ili 9505A satelitskim telefonima i 9570 prijenosnom dokom, pruža izvanredne performanse prijema za trajne primjene unutar zgrada ili na moru. Dizajnirana je za rad u slobodnom zraku. (Bez uzemljenja.) AT1621-73 antena za montažu na nosač fiksnog jarbola Iridium namijenjena je za korištenje s Iridium i Motorola satelitskim telefonima i raznim sustavima prijenosnih dokova na fiksnim lokacijama."]
Specifications
| DIO # | AT1621-73 |
|---|---|
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI TELEFON |
| PODRUČJE UPORABE | 100% GLOBAL |
| MARKA | AEROANTENNA |
| MREŽA | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| VRSTA UPOTREBE | FIXED, POMORSKI |
| VRSTA PRIBORA | ANTENNA |
| RADNA TEMPERATURA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENCIJA | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILNO SA | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| OSOBINE | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| TEŽINA | 226,79 gramas |