Iridium Beam pasivni antenski kabel - 3m / 9ft (RST931)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- DIO #:
- RST931
- ORIGIN:
- Ujedinjeno Kraljevstvo
- Warranty:
- 12 MJESECI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Iridium Beam pasivni antenski kabel - 3 m / 9,8 stopa (RST931)
Antenski kabel Beam RST931 Iridium od 3 m (9 stopa) pruža fleksibilnu mogućnost postavljanja za vrlo kompaktne instalacije, gdje se primopredajni modul nalazi blizu antene i prethodno je završen TNC muškim konektorima.
• Unutar Iridiumove specifikacije gubitka od 3dB
• Times mikrovalni kabel
• TNC završen za spajanje na terminal i antenu
• Potpuno testiran
• Sastavljeno u Australiji
Specifications
| DIO # | RST931 |
|---|---|
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI TELEFON |
| MARKA | BEAM |
| MREŽA | IRIDIUM |
| VRSTA PRIBORA | CABLE |
| RADNA TEMPERATURA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENCIJA | L BAND (1-2 GHz) |
| OSOBINE | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| DULJINA | 3m (9.8') |
| TEŽINA | 0.15 kg (0.33 lbs) |