Thuraya IP + prijenosni širokopojasni satelitski modem
In stock
- MARKA:
- THURAYA
- MODEL:
- IP+
- DIO #:
- 9104
- ORIGIN:
- Sjedinjene Američke Države
- Warranty:
- 12 MJESECI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Isporučujući najbrže IP brzine s terminala svoje veličine, Thuraya IP+ projektirana je za podršku širokom rasponu kritičnih aplikacija. Iznimno prenosiv, Thuraya IP+ može se jednostavno postaviti iz ruksaka u širokopojasnu mrežu u roku od nekoliko sekundi, što vam omogućuje da iskoristite prednost pouzdanog širokopojasnog pristupa s lokacija koje pokriva Thurayana opsežna satelitska mreža.
Raditi. E-mail. Surfati. Skype. Facebook. Bilo gdje.
IP mogućnosti velike brzine Thuraya IP+ omogućuju korisnicima pristup korporativnim mrežama i povezivanje s kolegama, obitelji i prijateljima putem e-pošte, društvenih medija i VoIP aplikacija, gdje god i kad god im je to potrebno.
Specifications
| DOSTAVA IZ | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODEL | IP+ |
| DIO # | 9104 |
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI INTERNET |
| PODRUČJE UPORABE | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| MARKA | THURAYA |
| MREŽA | THURAYA |
| SERVIS | THURAYA IP |
| VRSTA UPOTREBE | PORTABLE |
| VRSTA PRIBORA | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FREKVENCIJA | L BAND (1-2 GHz) |
| OSOBINE | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELACIJA | 2 SATELITA |
| DULJINA | 216 mm (8.5") |
| ŠIRINA | 216 mm (8.5") |
| DUBINA | 45 mm |
| TEŽINA | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Karta pokrivenosti Thuraya IP+

Robusna satelitska mreža Thuraya pruža pokrivenost na najudaljenijim lokacijama, osiguravajući satelitsku komunikaciju bez zagušenja kako biste bili povezani u svakom trenutku. Od inovativnog dizajna satelita do pouzdanosti svakog Thuraya uređaja i pribora, mi pružamo uistinu vrhunsko rješenje za satelitsku komunikaciju izvan granica zemaljskih sustava i mobilnih mreža.
Thuraya mreža ne pokriva sjevernu ili južnu Ameriku.