ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| DEL # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| PRODUKTTYP | SATELLITTELEFON |
| ANVÄNDNINGSOMRÅDE | 100% GLOBAL |
| VARUMÄRKE | ASE |
| NÄTVERK | IRIDIUM |
| SERVICE | IRIDIUM VOICE |
| ANVÄNDNINGSTYP | FIXED, MARITIM, FORDONS |
| TYP TILLBEHÖR | DOCKING STATION |
| KOMPATIBEL MED | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LÄNGD | 33 cm |
| BREDD | 15 cm |
| DJUP | 11.5 cm |
| VIKT | 1.6 kg |
Write a Review