Iridium AeroAntenna Fast Antenn Mast Antenn - Fäste (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Fast Antenn Mastantenn - Fäste (AT1621-73)
AeroAntenna Fast Antenn Mastantenn, för användning med Iridium 9500, 9505 eller 9505A satellittelefoner och 9570 portabel docka, levererar exceptionell mottagningsprestanda för permanenta inomhus- eller marina tillämpningar. Den är designad för drift i fri luft. (Ingen markplan.) AT1621-73 fast mast Iridium tillbehörspole monteringsantenn är avsedd för användning med Iridium och Motorola satellittelefoner och olika fasta platsportabla dockningsstationssystem.
Specifications
| DEL # | AT1621-73 |
|---|---|
| PRODUKTTYP | SATELLITTELEFON |
| ANVÄNDNINGSOMRÅDE | 100% GLOBAL |
| VARUMÄRKE | AEROANTENNA |
| NÄTVERK | IRIDIUM |
| SERVICE | IRIDIUM VOICE |
| ANVÄNDNINGSTYP | FIXED, MARITIM |
| TYP TILLBEHÖR | ANTENNA |
| DRIFTSTEMPERATUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENS | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBEL MED | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| FUNKTIONER | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| VIKT | 226,79 gramas |