Iridium AeroAntenna Mobile Permanent Mount Antenn (AT1621-5)
In stock
- VARUMÄRKE:
- AEROANTENNA
- DEL #:
- AT1621-5
- ORIGIN:
- USA
- Warranty:
- 12 MÅNADER
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-AT1621-5-Fixed-Mobile
Denna Iridium-frekvensantenn (AT1621-5) är designad för land/mobila applikationer och kommer att fungera med både röst- och datakommunikationssystem. 197 tum antennkabel ingår och fästs på antennen. Antennen har en skottkontakt som gör att den kan installeras på taket av ett fordon med endast ett hål.
Specifikationer
Diameter: 8,966 cm (3,53 tum)
Höjd: 2,108 cm (0,83 tum)
Vikt: 283,49 gram (10,0 oz)
(Denna produkt marknadsförs även som Beam RST720)
Specifications
| DEL # | AT1621-5 |
|---|---|
| PRODUKTTYP | SATELLITTELEFON |
| ANVÄNDNINGSOMRÅDE | 100% GLOBAL |
| VARUMÄRKE | AEROANTENNA |
| NÄTVERK | IRIDIUM |
| SERVICE | IRIDIUM VOICE |
| ANVÄNDNINGSTYP | FORDONS |
| TYP TILLBEHÖR | ANTENNA |
| DRIFTSTEMPERATUR | -40°C to 70°C |
| FREKVENS | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBEL MED | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, IRIDIUM GO! |
| FUNKTIONER | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| BREDD | 8.966 cm (3.53 in.) |
| DJUP | 2,108 cm (0,83 po) |
| VIKT | 283,49 grammes (10,0 onces) |