Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- VARUMÄRKE:
- MOTOROLA
- DEL #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Malaysia
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
870,00 €
Exkl. moms:
870,00 €
Exkl. moms:
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| DEL # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| PRODUKTTYP | TWO-WAY RADIO |
| VARUMÄRKE | MOTOROLA |
| ANVÄNDNINGSTYP | HANDHÅLLD |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| LÄNGD | 131 mm |
| BREDD | 59 mm |
| DJUP | 22 mm |
Write a Review