Passiv rundstrålande antenn för Iridium (65000)
calcActive())">
In stock
- VARUMÄRKE:
- SCAN ANTENNA
- DEL #:
- 65000
- ORIGIN:
- USA
- Warranty:
- 12 MÅNADER
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65000
0,00 €
Exkl. moms:
0,00 €
Exkl. moms:
Passiv rundstrålande antenn för Iridium (65000)
| ELEKTRISKA SPECIFIKATIONER: | |
|---|---|
| FREKVENS | 1616 - 1626,5 MHz (L-band) |
| SATELLITSYSTEM | Iridium |
| IMPEDANS | 50 ohm |
| POLARISERING | RHCP |
| AXIALFÖRHÅLLANDEN | < 6 dB |
| FÅ | 2 dBic |
| VSWR | < 1,5 |
| MEKANISKA SPECIFIKATIONER: | |
|---|---|
| FÄRG | Vit, icke-blank |
| HÖJD | 188 mm, 191,5 mm inklusive bas |
| DIAMETER | 95 mm |
| MONTERING | På fläns 1"-14NF |
| DRIFTSTEMPERATUR | -40C till +85C |
| KONTAKT 1 | N (f) |
| ORDERINFORMATION: | |
|---|---|
| DELNR. | 65 000 |
| DELNR. | 65000IP (bulk) |
Specifications
| DEL # | 65000 |
|---|---|
| PRODUKTTYP | SATELLITTELEFON |
| ANVÄNDNINGSOMRÅDE | 100% GLOBAL |
| VARUMÄRKE | SCAN ANTENNA |
| NÄTVERK | IRIDIUM |
| TYP TILLBEHÖR | ANTENNA |
| FREKVENS | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKTIONER | PASSIVE |
| CERTIFIERINGAR | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Write a Review