iDirect Evolution X1 DVB-S2 Fjärrsatellitrouter
In stock
- VARUMÄRKE:
- IDIRECT
- MODELL:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 Fjärrsatellitrouter
Kostnadseffektiv fjärrbundel idealisk för storskaliga nätverk för SCADA, försäljningsställen, bankomater, femtoceller och små företagsapplikationer. Den fjärranslutna enheten har DVB-S2/ACM och Adaptiv TDMA, routing, VLAN-funktionalitet, QoS och valfri AES-kryptering.
Specifications
| MODELL | X1 |
|---|---|
| PRODUKTTYP | SATELLIT INTERNET |
| VARUMÄRKE | IDIRECT |
| NÄTVERK | VSAT |
| FREKVENS | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| CERTIFIERINGAR | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| LÄNGD | 22.9 cm (9") |
| BREDD | 17,3 cm (6,8") |
| DJUP | 4.6 cm (1.8") |
| VIKT | 0.82 kg (1.8 lb) |