BEAM Iridium Aktivna Antena (RST740)
In stock
- ZNAMKA:
- BEAM
- DEL #:
- RST740
- ORIGIN:
- Združene države Amerike
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Iridium aktivna antena (RST740)
Beam RST740 Iridium aktivna antena je majhna, omnidirekcijska antena z visokokakovostno ohišje. Namenjena je delu na Iridium BEAM dokih in terminalih, kjer so potrebni dolgi RF kabli. Ta izdelek je zasnovan za uporabo samo z aktivnimi kabli. Omogoča dolžine kablov od 23m do več kot 100m (328 čevljev). Priložen je napajalnik [15V DC izhod].
Kjer namestitev presega 20m / 60’ je bolj stroškovno učinkovito uporabiti aktivno/pogonjeno Iridium anteno, ki omogoča, da se uporablja veliko tanjši in cenejši kabel do 100m / 300’, kar nikoli ne bi bilo mogoče z pasivno Iridium anteno. Aktivna antena RST740 bo delovala na vseh Beam izdelkih in vseh Iridium napravah, vendar zahteva odobren Beam aktivni antenski kabel za uporabo, da upravlja z ojačanjem moči preko RF linije do antene.
OPOMBA: Kombiniranje aktivne antene s standardnimi kabli bo poškodovalo anteno.
Specifications
| DEL # | RST740 |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | BEAM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| VRSTA UPORABE | POMORSTVO |
| VRSTA DODATKA | ANTENNA |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| LASTNOSTI | ACTIVE |
| CERTIFIKATI | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• Odobreno s strani Iridija
• Visokokakovostna ohišje
• Aktivna antena
• Montaža na drog/steber
• Bela majhna velikost/odtis
• Omnidirekcijska
• Podpira dolge kabelske povezave
• Vključena škatla za napajanje (zahteva 9-32 VDC)
• 12-mesečna garancija za popravilo ali zamenjavo