Cobham SAILOR Fleet One Pomorski Internetni sistem w/ 10 metrovim kablom (403744A-00591)
In stock
- ZNAMKA:
- COBHAM
- MODEL:
- FLEET ONE
- DEL #:
- 403744A-00591
- ORIGIN:
- Kitajska
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-SAILOR-Fleet-One
Cobham SAILOR Fleet One (403744A-00591)
Fleet One zagotavlja globalni glas, regionalne IP podatke do 100kbps in SMS sporočila
Majhna plovila, velika moč
S svojo kompaktno, lahko anteno in preprosto namestitvijo je SAILOR Fleet One cenovno ugoden vstop v svet pomorskega satelitskega komuniciranja, ki vas ves čas povezuje. Omogoča zanesljivo glasovno klicanje in internetno povezljivost na Inmarsatovi storitvi Fleet One, ki izkorišča moč uveljavljenega satelitskega konstelacije Inmarsat-4 za globalno pokritost.
Raznolike aplikacije
SAILOR Fleet One omogoča podatkovno povezljivost do 100kbps in glasovno klicanje na eni liniji. Njegove zmogljivosti ponujajo pomembne komunikacijske funkcionalnosti za lastnike manjših čolnov in profesionalnih plovil. SAILOR Fleet One je morda majhen, a ima dovolj moči, da zagotovi veliko pasovne širine za e-pošto, brskanje po spletu, družbena omrežja, elektronske dokumente/poročanje in aplikacije Machine-to-Machine (M2M).
Enostavna namestitev
Ker je antena SAILOR Fleet One majhna in lahka, je izjemno enostavna za namestitev. Povezovanje antene z opremo pod palubo je dovolj preprosto, da lahko navdušeni lastniki sami opravijo namestitev in vzdrževanje. V kombinaciji z zanesljivim, konkurenčno cenjenim časom uporabe je SAILOR Fleet One popoln uvod v satelitsko komunikacijo za majhna plovila.
Neprimerljiva dediščina
SAILOR Fleet One je zasnovan po enakih visokih standardih kot obstoječa linija izdelkov SAILOR FleetBroadband, ki uporablja iste satelite Inmarsat-4 kot storitev Fleet One. Na to kakovost se zanaša več kot 45.000 uporabnikov po vsem svetu. Z enostavno uporabo in trajnostjo v ospredju lahko SAILOR Fleet One zaupa, da zagotavlja zanesljive, visoko kakovostne komunikacije, bodisi pri plovbi na odprtem morju bodisi pri ribolovu za preživetje.
Specifications
| MODEL | FLEET ONE |
|---|---|
| DEL # | 403744A-00591 |
| GPU | 200 TOPS |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON, SATELITSKI INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | COBHAM |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| VRSTA UPORABE | POMORSTVO |
| VRSTA DODATKA | SYSTEM |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| PODATKOVNA HITROST | UP TO 100 kbps (SEND / RECEIVE) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
What's included
403050C-00581 SAILOR Flota Ena Enota Nad Palubo
403739A-00581 SAILOR Flota Ena Enota Pod Palubo
403670A-00500 Thrane IP Ročna Enota vključno s Podstavkom, Ožičena
37-107338 SAILOR Antenski Kabel, 10 metrov
83-141368 SAILOR Flota Ena CD rom z UIM,QG,IG