Hughes 9211 BGAN HDR Prenosna satelitska internetna postaja w/ WiFi (3500841-0002)
In stock
- ZNAMKA:
- HUGHES
- MODEL:
- 9211 BGAN HDR
- DEL #:
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- Združene države Amerike
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
Hughes 9211 BGAN HDR Prenosna satelitska internetna terminala z WiFi
Trpežna in lahka Hughes 9211-HDR je cenovno dostopen terminal z visoko hitrostjo prenosa podatkov, idealen za medije, vlade, nevladne organizacije, mobilne zdravstvene delavce in še več, ki zahtevajo najboljšo ravnotežje med visoko zmogljivostjo, kakovostjo storitev in najnižjimi stroški.
9211-HDR se ponaša z utrjeno, kompaktno in elegantno zasnovo - najmanjši in najlažji BGAN, ki podpira HDR na svetu. Uporabniki se lahko povežejo pri hitrostih prenosa, ki presegajo 650 kbps, z značilnostmi, kot je vgrajen dostop do WiFi za več uporabnikov.
Na voljo je zunanja napajana antena za podporo dolgim RF kablom za začasne ali trajne fiksne namestitve. Uporabnik ima celo svobodo, da poveže dodatno anteno za sledenje vozilom, kar omogoča komunikacijo med premikanjem neposredno iz terminala 9211-HDR.
Hughes 9211-HDR omogoča uporabnikom pošiljanje in prejemanje IP prometa preko Ethernet in/ali 802.11 b/g/n WiFi ter glasovne ali faksovne povezave preko standardne telefonske povezave. Vse je IP-podprto in ponuja razred 1 ozadja IP ali izbirne, namensko določene ravni kakovosti storitev (QoS).
Inmarsatova BGAN HDR storitvena mreža zdaj ponuja nove in višje hitrosti prenosa. Hughes 9211-HDR podpira najvišje razpoložljive hitrosti prenosa (nad 650 kbps) za prenos videa in drugih kritičnih podatkov s terena. Podprte so asimetrične hitrosti prenosa, kar uporabnikom omogoča, da bolje prilagodijo storitev svojim individualnim željam za nadzor in zmanjšanje stroškov.
Vmesniki
Ethernet povezava (RJ45)
POTS povezava za glas in faks (RJ11)
Zunanja antena
Kompas in zvočni ton za pomoč pri usmerjanju antene
Specifications
| MODEL | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| DEL # | 3500841-0002 |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | HUGHES |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN HDR |
| VRSTA UPORABE | FIXED, PORTABLE |
| VRSTA DODATKA | TERMINAL |
| DELOVNA TEMPERATURA | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| PODATKOVNA HITROST | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| OZVEZDJE | 3 SATELITA |
| STANDBY TIME | UP TO 36 HOURS |
| DOLŽINA | 232 mm |
| PREMER | 292 mm |
| DEPTH | 51 mm |
| UTEŽ | 2.019 kg |
What's included
Vsebina paketa:
- Hughes 9211-HDR terminal
- Polnilna litij-ionska baterija
- 5m Ethernet kabel
- AC/DC adapter, tri IEC kabli, po en za povezave v VB, EU in ZDA