Intellian GX60HP Ka-band, 65 cm (25,6") High Power Global Xpress terminal
Out of stock
- ZNAMKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- GX60
- DEL #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-GX60HP-System
Morski antenski sistem Intellian v60GX VSAT (V60GX)
Kompakten terminal Global Xpress
GX60 je kompakten pomorski stabilizirani terminal, pripravljen za uporabo v Inmarsatovi visokohitrostni širokopasovni storitvi Global Xpress (GX). Zgrajen in dobavljen z integriranim modemom GX, se GX60 enostavno namesti in omogoča hitro povezljivost v trenutku.
Preprosta in hitra namestitev
Dolga leta je bila nadgradnja satelitskih komunikacijskih sistemov logistični izziv, ki je bil pogosto odvisen od razpoložljivosti žerjava na kopnem in je zahteval daljši čas v pristanišču.
Majhna velikost GX60, integriran dizajn in intuitiven uporabniški vmesnik pomenijo, da lahko operaterji namestijo in zaženejo terminal v enakem času kot sistem FleetBroadband. Poleg tega GX60 s hitrostmi do 50 Mbps zagotavlja močno donosnost naložbe.
Celoten komunikacijski terminal
Standardna podpalubna oprema VSAT lahko glede na konfiguracijo omrežja zasede celotno strežniško omaro. Integrirana zasnova GX60 združuje več komponent v eno škatlo in tako sprosti dragocen prostor za shranjevanje na krovu.
Podpalubni terminal Intellian GX60 (BDT) vključuje vgrajen modem Global Xpress in 8-vratno ethernet stikalo, ki omogoča neposredno povezavo IP s standardnim usmerjevalnikom Wi-Fi ali napravami, pripravljenimi za omrežje na plovilu. Ko je preprost postopek namestitve končan, so lahko uporabniki v nekaj minutah povezani.
BDT je opremljen tudi z lastno Wi-Fi anteno, ki omogoča brezžično povezavo z vašim osebnim računalnikom ali mobilno napravo za spremljanje in nadzor terminala prek Intellianove programske opreme Aptus.
Specifications
| MODEL | GX60 |
|---|---|
| DEL # | GX1-62-111 |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI INTERNET |
| ZNAMKA | INTELLIAN |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT GX |
| VRSTA UPORABE | POMORSTVO |
| FREQUENCY | Ka BAND |
| UTEŽ | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Zemljevid pokritosti Inmarsat Global Xpress (GX).

Ta zemljevid prikazuje pričakovano pokritost Inmarsat po komercialni predstavitvi Inmarsat-5 F4 (I-5 F4). Položaj I-5 F4, prikazan na tem zemljevidu, je samo okviren. Ta zemljevid ne predstavlja jamstva za storitev. Pokritost Global Xpress januar 2017.