Specifications
| MODEL | 9505A |
|---|---|
| DEL # | APKT0401 |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | IRIDIUM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| VRSTA UPORABE | ROČNI |
| VRSTA DODATKA | HANDSET |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING |
| OZVEZDJE | 66 SATELITA |
| ČAS ZA POGOVOR | UP TO 3.2 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| DOLŽINA | 158 mm |
| PREMER | 62 mm |
| DEPTH | 59 mm |
| UTEŽ | 375 grams (13.2 oz) |
Zemljevid globalne pokritosti Iridium

Iridium je edini ponudnik resnično globalnih satelitskih glasovnih in podatkovnih rešitev s popolno pokritostjo zemlje (vključno z oceani, zračnimi potmi in polarnimi regijami). Telefoni Iridium zagotavljajo bistvene komunikacijske storitve v oddaljena območja in z njih, kjer ni na voljo nobena druga oblika komunikacije.