Satelitski telefon Iridium Extreme 9575N v športni maski (CPKTN1901-001)
Out of stock
- ZNAMKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9575N EXTREME EN CAMO
- DEL #:
- CPKTN1901-001
- ORIGIN:
- Tajska
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone-Camo
Zaradi izboljšane kakovosti zvoka, vgrajenega zvočnika in možnosti prostoročnega telefoniranja je Iridium 9575 pametna izbira.
Iridium 9575 Extreme podpira SMS, kar vam omogoča, da ostanete v stiku in delite izkušnje z drugimi prek preprostih besedilnih sporočil. Pošlji brezplačno besedilo / SMS sporočilo .
Iridium Extreme je opremljen s programabilnim gumbom za klic v sili, ki aktivira kritičen, hiter odziv, ko ga najbolj potrebujete. To je edini satelitski telefon z GPS omogočenim SOS gumbom s storitvami v sili, ki jih podpira GEOS Travel Safety Group , vključen brez doplačila. Glejte Podrobnosti .
Iridium 9575 Extreme je opremljen z lokacijskimi storitvami (LBS) , ki omogočajo določanje položaja GPS in vam omogočajo, da natančno določite in delite svoje koordinate od koder koli na svetu.
Specifications
| MODEL | 9575N EXTREME EN CAMO |
|---|---|
| DEL # | CPKTN1901-001 |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | IRIDIUM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| VRSTA UPORABE | ROČNI |
| VRSTA DODATKA | HANDSET |
| PODATKOVNA HITROST | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| OZVEZDJE | 66 SATELITA |
| ČAS ZA POGOVOR | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| DOLŽINA | 140 mm (5.51") |
| PREMER | 60 mm (2.36") |
| DEPTH | 27 mm |
| UTEŽ | 247 grams (8.71 oz) |
Feature
Iridium 9575 Ekstremne lastnosti
• Lokacijske storitve, ki podpirajo GPS
• Spletno sledenje
• Prilagojene rešitve za različne trge
• Dodatki za dramatično izboljšanje osebne komunikacije
• Zasnova gumba SOS, skladna s satelitsko napravo za obveščanje v sili (SEND).
• Zanesljiva dvosmerna globalna pokritost
• Najtrpežnejši vojaški satelitski telefon, ki je bil kdaj izdelan
What's included
Zemljevid globalne pokritosti Iridium

Iridium zagotavlja bistvene komunikacijske storitve v oddaljena območja in z njih, kjer ni na voljo nobena druga oblika komunikacije. Omrežje Iridium®, ki ga poganja edinstveno sofisticirana globalna konstelacija 66 navzkrižno povezanih satelitov nizke zemeljske orbite (LEO), zagotavlja visokokakovostne glasovne in podatkovne povezave po celotnem površju planeta, vključno prek dihalnih poti, oceanov in polarnih regij. Skupaj s svojim ekosistemom partnerskih podjetij Iridium zagotavlja inovativen in bogat portfelj zanesljivih rešitev za trge, ki zahtevajo resnično globalno komunikacijo.
Na samo 780 kilometrih od Zemlje bližina Iridiumovega omrežja LEO pomeni pokritost od pola do pola, krajšo prenosno pot, močnejše signale, nižjo zakasnitev in krajši čas registracije kot pri satelitih GEO. V vesolju je vsak satelit Iridium povezan z največ štirimi drugimi, kar ustvarja dinamično omrežje, ki usmerja promet med sateliti, da se zagotovi globalna pokritost, tudi če tradicionalni lokalni sistemi niso na voljo.