Oddajnik-sprejemnik Iridium 9603N SBD
In stock
- ZNAMKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9603N
- DEL #:
- SBDN9603E
- ORIGIN:
- Tajska
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9603N-SBD-Transceiver
- Buy 5 for 174,52 € 174,52 € each and save 1%
- Buy 20 for 172,76 € 172,76 € each and save 2%
- Buy 50 for 171,00 € 171,00 € each and save 3%
- Buy 100 for 167,47 € 167,47 € each and save 5%
Oddajnik-sprejemnik Iridium 9603N SBD
Kompaktni Iridium 9603N, ki predstavlja revolucijo v obsegu, je najmanjši komercialno dostopen dvosmerni satelitski podatkovni sprejemnik na svetu, zasnovan za aplikacije, kjer je prostor omejen in je povezljivost kritična.
Ena četrtina prostornine in polovica odtisa Iridium 9602, inovativni oddajnik-sprejemnik Iridium 9603 združuje globalno pokritost konstelacije satelitov Iridium z nizko zakasnitvijo podatkovne storitve Iridium Short Burst za zagotavljanje zelo zanesljive satelitske komunikacije od pola do pola.
Z najmanjšim faktorjem oblike med vsemi komercialnimi satelitskimi oddajniki-sprejemniki, ki so danes na voljo, je Iridium 9603 idealen za prostorsko omejene aplikacije, vključno s sistemi za spremljanje, sledenje in alarmiranje. Je tudi cenovno zelo dostopen, saj stane malo več kot Iridium 9602 prejšnje generacije.
Oddajnik-sprejemnik Iridium 9603 zagotavlja dvosmerno komunikacijo v izjemnem obsegu in še dodatno širi Iridium povezano bazo uporabnikov po vsem svetu.
Okoljske specifikacije
Območje delovne temperature: -40ºC do +85ºC
Delovno območje vlažnosti: _ 75 % RH
Temperaturno območje shranjevanja: -40ºC do +85ºC
Razpon vlažnosti pri shranjevanju: _ 93 % RH
RF vmesnik
Frekvenčni razpon: 1616 MHz do 1626,5 MHz
Metoda obojestranskega tiskanja: TDD (Duplex v časovni domeni)
Vhodna/izhodna impedanca: 50 ohmov
Metoda multipleksiranja: TDMA/FDMA
Vhod za enosmerno napajanje
Razpon vhodne napajalne napetosti: 5,0 V +/- ,5 V DC
Napajalna vhodna napetost Valovanje: <40mV pp
Tok v prostem teku (vrh): 156 mA
Tok v prostem teku (povprečje): 34 mA
Prenosni tok (povprečje): 145 mA
Prenosni tok (vrh): 1,3 A
Prejemni tok (povprečje): 39 mA
Prejemni tok (vrh): 156 mA
Prenos sporočil SBD – povprečni tok: 158 mA
Prenos sporočil SBD – povprečna moč: <= 0,8 W
Specifications
| MODEL | 9603N |
|---|---|
| DEL # | SBDN9603E |
| TIP IZDELKA | SATELLITE M2M |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | IRIDIUM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| VRSTA UPORABE | POMORSTVO, VOZILO |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| DELOVNA TEMPERATURA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC |
| OZVEZDJE | 66 SATELITA |
| DOLŽINA | 31.5 mm |
| PREMER | 29.6 mm |
| DEPTH | 8.1 mm |
| UTEŽ | 11.4 gr |
Feature
Features
- Single header connector for Power & On/Off Control
- RS232 Interface (Simple AT command interface)
- Network Available
- Light weight (11.4 grams)
- Small single board transceiver (34.5mm X 29.6mm X 8.1mm)
- Iridium Short Burst Data service
- Mobile originated messages up to 340 bytes
- Mobile terminated messages up to 270 bytes
- Low, uniform global latency (less than 1 minute)
- Coverage in areas not serviced by cellular
Zemljevid globalne pokritosti Iridium

Iridium je edini ponudnik resnično globalnih satelitskih glasovnih in podatkovnih rešitev s popolno pokritostjo zemlje (vključno z oceani, zračnimi potmi in polarnimi regijami). Telefoni Iridium zagotavljajo bistvene komunikacijske storitve v oddaljena območja in z njih, kjer ni na voljo nobena druga oblika komunikacije.