Iridium AeroAntenna Fiksna antena z mastjo - Nosilec za montažo (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Fiksna antena z mastom - Nosilec za montažo (AT1621-73)
AeroAntenna Fiksna antena z mastom, za uporabo z Iridium 9500, 9505 ali 9505A satelitskimi telefoni in 9570 prenosno doking postajo, zagotavlja izjemno zmogljivost sprejema za trajne aplikacije v stavbah ali na morju. Zasnovana je za delovanje v prostem zraku. (Brez zemeljskega načrta.) AT1621-73 fiksna antena za Iridium z nosilcem za anteno je namenjena uporabi z Iridium in Motorola satelitskimi telefoni ter različnimi sistemi prenosnih doking postaj na fiksnih lokacijah.
Specifications
| DEL # | AT1621-73 |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | AEROANTENNA |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| VRSTA UPORABE | FIXED, POMORSTVO |
| VRSTA DODATKA | ANTENNA |
| DELOVNA TEMPERATURA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| LASTNOSTI | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| UTEŽ | 226,79 gramas |