Mobilna trajna antena Iridium AeroAntenna (AT1621-5)
In stock
- ZNAMKA:
- AEROANTENNA
- DEL #:
- AT1621-5
- ORIGIN:
- Združene države Amerike
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-AT1621-5-Fixed-Mobile
Ta Iridium-frekvenčna antena (AT1621-5) je zasnovana za kopenske/mobilne aplikacije in bo delovala z glasovnimi in podatkovnimi komunikacijskimi sistemi. Priložen je 197 palcev antenskega kabla, ki je pritrjen na anteno. Antena vključuje pregradni priključek, ki omogoča namestitev na streho vozila s samo eno luknjo.
Specifikacije
Premer: 8,966 cm (3,53 in.)
Višina: 2,108 cm (0,83 in.)
Teža: 283,49 gramov (10,0 oz)
(Ta izdelek se trži tudi kot Beam RST720)
Specifications
| DEL # | AT1621-5 |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | AEROANTENNA |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| VRSTA UPORABE | VOZILO |
| VRSTA DODATKA | ANTENNA |
| DELOVNA TEMPERATURA | -40°C to 70°C |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, IRIDIUM GO! |
| LASTNOSTI | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PREMER | 8.966 cm (3.53 in.) |
| DEPTH | 2,108 cm (0,83 po) |
| UTEŽ | 283,49 grammes (10,0 onces) |