Komplet kablov za pasivno anteno Iridium Beam - 3m / 9ft (RST931)
In stock
- ZNAMKA:
- BEAM
- DEL #:
- RST931
- ORIGIN:
- Združeno kraljestvo
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Komplet kablov za pasivno anteno Iridium Beam - 3 m / 9,8 ft (RST931)
Antenski kabel Beam RST931 Iridium 3 m (9 čevljev) zagotavlja prilagodljivo možnost namestitve za zelo kompaktne namestitve, kjer je sprejemno-sprejemni modul nameščen blizu antene in je predhodno zaključen z moškimi konektorji TNC.
• Znotraj Iridiumove specifikacije izgube 3dB
• Kabel za mikrovalovno pečico Times
• TNC zaključen za povezavo s terminalom in anteno
• Popolnoma testirano
• Sestavljeno v Avstraliji
Specifications
| DEL # | RST931 |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| ZNAMKA | BEAM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| VRSTA DODATKA | CABLE |
| DELOVNA TEMPERATURA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| DOLŽINA | 3m (9.8') |
| UTEŽ | 0.15 kg (0.33 lbs) |