Iridium GO! WiFi adapter za pametni telefon + brezplačna dostava!!! (AHKT1301) - RABLJEN
Out of stock
- ZNAMKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- GO!
- DEL #:
- AHKT1301
- ORIGIN:
- Malezija
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter-Pre-Owned
Iridium GO! WiFi adapter za pametni telefon za Android in iOS
Iridium GO! ustvari prvo zanesljivo globalno povezavo za govorno in podatkovno komunikacijo na vašem pametnem telefonu ali do 5 mobilnih napravah. Brez skrbi. Brez stroškov gostovanja. Preprosto povezani in v stiku, kjer koli ste, kadar koli potrebujete, z napravami, na katere se zanašate vsak dan.
Nadaljujte z osebno komunikacijo
Iridium GO! je drugačen od vsega, kar je svet videl prej. Ta kompaktna, robustna in prenosna enota, ki jo poganja najdlje dosegljivo omrežje na svetu, dramatično razširi zmogljivosti katerega koli pametnega telefona, prenosnega računalnika ali tabličnega računalnika z ustvarjanjem satelitsko podprte Wi-Fi dostopne točke kjer koli na planetu.
Preoblikujte svoj pametni telefon
Iridium GO! takoj spremeni vašo zaupanja vredno napravo v globalno komunikacijsko elektrarno. Za korporativne plezalce in vikend bojevnike, posameznike, podjetja ali vlade, za vse, ki so v gibanju, izven dosega ali zunaj mreže na kopnem ali na morju Iridium GO! omogoča zanesljive glasovne in podatkovne zmogljivosti za vaš pametni telefon ali do 5 mobilnih naprav.
Revolucija osebnih komunikacij
Enostavno
Iridium GO! omogoča satelitsko povezljivost za vaše mobilne naprave, kjer prizemna omrežja ne morejo. Preprosto dvignite vgrajeno anteno in baterijsko napajana enota se hitro in samodejno poveže s konstelacijo satelitov Iridium LEO, da ustvari dostopno točko Wi-Fi kjer koli v radiju približno 30,5 metrov (100 čevljev). Z Iridium GO! aplikacija.
Vsestranski
Iridium GO! podpira celotno paleto globalnih komunikacij, vključno z:
Mobilni
Lahko vzamete Iridium GO! kjerkoli. Je dovolj majhen, da ga spravite v žep, in tako kot druge naprave Iridium dovolj močan, da prenese dež, pesek, prah in grobo uporabo. Lahko ga prenašate, preprosto pospravite v nahrbtnik ali namestite v vozila, letala in čolne za mobilne aplikacije.
Inovativno
Združuje najboljše, kar ponujajo satelitski in mobilni telefoni, Iridium GO! je prvi v povsem novi kategoriji naprav za osebno satelitsko povezljivost. Je tudi zmogljiva razvojna platforma, optimizirana za partnerje Iridium za gradnjo aplikacij, ki še bolj razširja komunikacijske zmogljivosti na oddaljenih lokacijah.
Cenovno dostopne
Iridium GO! je cenovno ugodna rešitev za resnično globalno povezljivost. Izkorišča in razširja vaše obstoječe zaupanja vredne naprave, je združljiv z operacijskimi sistemi Apple in Android ter odpravlja stroške gostovanja. Omogoča skupno rabo povezav med več uporabniki in je podprt s cenovno ugodnimi načrti, ki ohranjajo razumne stroške govora in podatkov.
Vaše mobilne naprave bodo zdaj delovale kjerkoli na planetu
|
Specifications
| MODEL | GO! |
|---|---|
| DEL # | AHKT1301 |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | IRIDIUM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| VRSTA UPORABE | PORTABLE |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| OZVEZDJE | 66 SATELITA |
| ČAS ZA POGOVOR | UP TO 5.5 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 15.5 HOURS |
| DOLŽINA | 114 mm (4.5") |
| PREMER | 83 mm (3.25") |
| DEPTH | 32 mm (1.25") |
| UTEŽ | 304 grams (10.72 oz) |
Zemljevid globalne pokritosti Iridium

Iridium je edini ponudnik resnično globalnih satelitskih glasovnih in podatkovnih rešitev s popolno pokritostjo zemlje (vključno z oceani, zračnimi potmi in polarnimi regijami). Telefoni Iridium zagotavljajo bistvene komunikacijske storitve v oddaljena območja in z njih, kjer ni na voljo nobena druga oblika komunikacije.
Podpora
Vdelana programska oprema Iridium GO!®
Prenesite najnovejši GO! Iridij (1.5.2)
POJDI! Iridij 1.5.2
in smernice za posodobitev vdelane programske opreme




