Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- ZNAMKA:
- MOTOROLA
- DEL #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Malezija
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
870,00 €
Brez DDV:
870,00 €
Brez DDV:
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| DEL # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| TIP IZDELKA | TWO-WAY RADIO |
| ZNAMKA | MOTOROLA |
| VRSTA UPORABE | ROČNI |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| DOLŽINA | 131 mm |
| PREMER | 59 mm |
| DEPTH | 22 mm |
Write a Review