Pasivna vsesmerna antena za Iridium (65000)
calcActive())">
In stock
- ZNAMKA:
- SCAN ANTENNA
- DEL #:
- 65000
- ORIGIN:
- Združene države Amerike
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65000
0,00 €
Brez DDV:
0,00 €
Brez DDV:
Pasivna vsesmerna antena za Iridium (65000)
| ELEKTRIČNE SPECIFIKACIJE: | |
|---|---|
| FREKVENCA | 1616 - 1626,5 MHz (L-pas) |
| SATELITSKI SISTEM | Iridij |
| IMPEDANCA | 50 ohmov |
| POLARIZACIJA | RHCP |
| AKSILNO RAZMERJE | < 6 dB |
| DOBITEK | 2 dBic |
| VSWR | < 1,5 |
| MEHANSKE SPECIFIKACIJE: | |
|---|---|
| BARVA | Bela, nesijajna |
| VIŠINA | 188 mm, 191,5 mm vključno s podstavkom |
| PREMER | 95 mm |
| MONTAŽA | Na prirobnici 1"-14NF |
| DELOVNA TEMPERATURA | -40C do +85C |
| PRIKLJUČEK 1 | N (f) |
| INFORMACIJE ZA NAROČANJE: | |
|---|---|
| DEL ŠT. | 65000 |
| DEL ŠT. | 65000IP (razsuto) |
Specifications
| DEL # | 65000 |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | SCAN ANTENNA |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| VRSTA DODATKA | ANTENNA |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | PASSIVE |
| CERTIFIKATI | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Write a Review