Namizna priklopna postaja SatStation za Iridium 9575 Extreme
In stock
- ZNAMKA:
- SATSTATION
- MODEL:
- SATSTATION DESKTOP DOCK - IRIDIUM 9575 EXTREME
- ORIGIN:
- Združene države Amerike
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- SatStation-Desktop-Dock-9575
Namizna priklopna postaja SatStation za Iridium 9575 Extreme
Uživajte v vseh funkcijah, ki jih ponuja SatStation Hands Free Dock (prostočna govorna in podatkovna komunikacija) brez namestitve! Ta priklopna postaja za prostoročno telefoniranje SatStation je idealna za pisarno ali dom in prenosne situacije. Učinkovito je zasnovan tako, da leži na ravni površini in se zlije s katerim koli poklicnim okoljem ali ukaznim centrom. V prostoročnem načinu je odličen za konferenčne klice. Ko telefon zazvoni, ga lahko slišite glasno in jasno z vgrajenim zvočnikom. Ker priklopna postaja polni vaš satelitski telefon, boste imeli popolnoma napolnjen telefon, pripravljen za uporabo na vašem poveljniškem mestu ali na poti.
Lastnosti izdelka:
- Eleganten in profesionalen dizajn
- Leži na ravni površini
- Popolno obojestransko prostoročno delovanje
- Delovanje v dveh načinih: zvočnik ali zasebni pogovor (prek slušalke za zasebnost)
- Prostoročno delovanje je utišano (ko je slušalka aktivirana)
- Vrata USB za neposredni internet ali Iridium Access Point.
- Odpravljanje odmeva in filtriranje hrupa v ozadju
- Slušalka za zasebnost sprejme klice, ko jo dvignete, in konča klic, ko jo prekinete
- Zvočnik z dodatnim drugim zunanjim zvočnikom
- Polni baterijo telefona, ko je nameščen satelitski telefon
- Avdio izhod (omogoča snemanje pogovorov)
- Izdelano v ZDA (Miami Florida)
Specifications
| MODEL | SATSTATION DESKTOP DOCK - IRIDIUM 9575 EXTREME |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| ZNAMKA | SATSTATION |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| VRSTA DODATKA | DOCKING STATION |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| DOLŽINA | 12.8" |
| PREMER | 10" |
| DEPTH | 6" |
| UTEŽ | 4.15 lbs |