GSM podaljšek Thuraya
In stock
- ZNAMKA:
- THURAYA
- DEL #:
- GSM
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
GSM podaljšek Thuraya
Specifications
| DEL # | GSM |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI INTERNET |
| USAGE AREA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| ZNAMKA | THURAYA |
| OMREŽJE | THURAYA |
| SERVIS | THURAYA IP |
| VRSTA UPORABE | PORTABLE |
| VRSTA DODATKA | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| LASTNOSTI | INTERNET |
| OZVEZDJE | 2 SATELITA |
| DOLŽINA | 216 mm (8.5") |
| PREMER | 216 mm (8.5") |
| DEPTH | 45 mm |
| UTEŽ | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Zemljevid pokritosti Thuraya

Robustno satelitsko omrežje Thuraya zagotavlja pokritost na najbolj oddaljenih lokacijah in zagotavlja satelitsko komunikacijo brez zastojev, da boste ves čas povezani. Od inovativne satelitske zasnove do zanesljivosti vsake naprave in dodatne opreme Thuraya nudimo resnično vrhunsko satelitsko komunikacijsko rešitev onkraj meja prizemnih sistemov in celičnih omrežij.
Omrežje Thuraya ne pokriva severne ali južne Amerike.