Thuraya IP + prenosni širokopasovni satelitski modem
In stock
- ZNAMKA:
- THURAYA
- MODEL:
- IP+
- DEL #:
- 9104
- ORIGIN:
- Združene države Amerike
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Z zagotavljanjem najhitrejših hitrosti IP iz terminala te velikosti je Thuraya IP+ zasnovana tako, da podpira širok nabor kritičnih aplikacij. Thuraya IP+, ki je izjemno prenosljiva, je mogoče preprosto namestiti iz nahrbtnika v širokopasovno omrežje v nekaj sekundah, kar vam omogoča, da izkoristite prednost zanesljivega širokopasovnega dostopa z lokacij, ki jih pokriva obsežno satelitsko omrežje Thuraya.
delo. E-naslov. Surf. Skype. Facebook. Kjerkoli.
Visokohitrostne IP zmogljivosti Thuraya IP+ omogočajo uporabnikom dostop do korporativnih omrežij in povezovanje s sodelavci, družino in prijatelji prek e-pošte, socialnih medijev in VoIP aplikacij, kjer koli in kadar koli to potrebujejo.
Specifications
| DOSTAVA IZ | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODEL | IP+ |
| DEL # | 9104 |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI INTERNET |
| USAGE AREA | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| ZNAMKA | THURAYA |
| OMREŽJE | THURAYA |
| SERVIS | THURAYA IP |
| VRSTA UPORABE | PORTABLE |
| VRSTA DODATKA | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| OZVEZDJE | 2 SATELITA |
| DOLŽINA | 216 mm (8.5") |
| PREMER | 216 mm (8.5") |
| DEPTH | 45 mm |
| UTEŽ | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Zemljevid pokritosti Thuraya IP+

Robustno satelitsko omrežje Thuraya zagotavlja pokritost na najbolj oddaljenih lokacijah in zagotavlja satelitsko komunikacijo brez zastojev, da boste ves čas povezani. Od inovativne satelitske zasnove do zanesljivosti vsake naprave in dodatne opreme Thuraya nudimo resnično vrhunsko satelitsko komunikacijsko rešitev onkraj meja prizemnih sistemov in celičnih omrežij.
Omrežje Thuraya ne pokriva severne ali južne Amerike.