Satelitski telefon Thuraya XT-LITE
Out of stock
- ZNAMKA:
- THURAYA
- MODEL:
- XT LITE
- ORIGIN:
- Južna Koreja
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for 520,84 € 520,84 € each and save 2%
- Buy 5 for 510,21 € 510,21 € each and save 4%
- Buy 10 for 504,89 € 504,89 € each and save 5%
- Buy 20 for 499,58 € 499,58 € each and save 6%
- Buy 50 for 494,26 € 494,26 € each and save 7%
- Buy 100 for 488,95 € 488,95 € each and save 8%
Satelitski telefon Thuraya XT-LITE
Thuraya XT-LITE zagotavlja zanesljivo satelitsko telefonsko povezljivost z neprekosljivo vrednostjo. Zasnovan je za stroškovno ozaveščene uporabnike, ki morajo ostati varno povezani, ne da bi pri tem ogrozili čisto in neprekinjeno povezavo. Je zelo enostaven za uporabo. V satelitskem načinu lahko telefonirate in pošiljate sporočila SMS, ne glede na to, ali prečkate puščavo, plujete po morju ali plezate v gore.
Klici in besedilna sporočila v satelitskem načinu
Kličite in pošiljajte sporočila SMS v satelitskem načinu, kadar koli ni na voljo prizemnega omrežja. Napredna vsesmerna antena zagotavlja neprekinjeno komunikacijo in ponuja brezhibno funkcijo hodi in govori za klice na poti.
Dolgotrajna življenjska doba baterije
Thuraya XT-LITE omogoča zanesljivo komunikacijo z dolgotrajno baterijo, ki zagotavlja do šest ur pogovorov in do 80 ur pripravljenosti.
Enostavnost uporabe
Preprosto napolnite telefon in se prepričajte, da vaša kartica SIM deluje. Tako preprosto je. Nato lahko Thuraya XT-LITE programirate v enega od 13 razpoložljivih jezikov (poenostavljena kitajščina je na voljo kot ločena vdelana programska oprema).
Podprto z najbolj robustnim in zmogljivim satelitskim omrežjem
Satelitsko omrežje Thuraya je znano po najbolj zanesljivi satelitski pokritosti, vključno s približno 160 državami ali dvema tretjinama sveta. Thuraya XT-LITE vam omogoča, da prejmete obvestilo o klicu, tudi če je satelitska antena pospravljena, tako da ste ves čas povezani.
Dodatne funkcije vključujejo: imenik, alarme, kalkulator, koledar, dnevnike klicev, konferenčne klice, skupine stikov, hitro klicanje, štoparico in svetovni čas.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| DOSTAVA IZ | DUBAI, UAE |
| MODEL | XT LITE |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| ZNAMKA | THURAYA |
| OMREŽJE | THURAYA |
| SERVIS | THURAYA VOICE |
| VRSTA UPORABE | ROČNI |
| VRSTA DODATKA | HANDSET |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| PODATKOVNA HITROST | N/A |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| LASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING |
| OZVEZDJE | 2 SATELITA |
| ČAS ZA POGOVOR | UP TO 6 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 80 HOURS |
| DOLŽINA | 128 mm (5.04") |
| PREMER | 53 mm (2.09") |
| DEPTH | 27 mm (1.06") |
| UTEŽ | 186 grams (6.56 oz) |
Zemljevid pokritosti Thuraya XT-Lite

Robustno satelitsko omrežje Thuraya zagotavlja pokritost na najbolj oddaljenih lokacijah in zagotavlja satelitsko komunikacijo brez zastojev, da boste ves čas povezani. Od inovativne satelitske zasnove do zanesljivosti vsake naprave in dodatne opreme Thuraya nudimo resnično vrhunsko satelitsko komunikacijsko rešitev onkraj meja prizemnih sistemov in celičnih omrežij.
Omrežje Thuraya ne pokriva severne ali južne Amerike.