iDirect Evolution X1 DVB-S2 Daljinski satelitski usmerjevalnik
In stock
- ZNAMKA:
- IDIRECT
- MODEL:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 Daljinski Satelitski Usmerjevalnik
Stroškovno učinkovit daljinski paket, idealen za obsežne mreže za SCADA, prodajne točke, bankomate, femtocelice in majhne podjetniške aplikacije. Daljinski usmerjevalnik ponuja DVB-S2/ACM in prilagodljivo TDMA, usmerjanje, funkcionalnost VLAN, QoS in opcijsko AES šifriranje.
Specifications
| MODEL | X1 |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI INTERNET |
| ZNAMKA | IDIRECT |
| OMREŽJE | VSAT |
| FREQUENCY | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| DOLŽINA | 22.9 cm (9") |
| PREMER | 17,3 cm (6,8") |
| DEPTH | 4.6 cm (1.8") |
| UTEŽ | 0.82 kg (1.8 lb) |