ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| PJESA # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | 100% GLOBAL |
| MARKA | ASE |
| RRJETI | IRIDIUM |
| SHËRBIMI | IRIDIUM VOICE |
| PËRDORIMI I LLOJIT | FIXED, DETARE, MJETET |
| LLOJI AKSESORIT | DOCKING STATION |
| I PËRPUTHSHËM ME | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| GJATËSIA | 33 cm |
| GJERËSIA | 15 cm |
| THELLESI | 11.5 cm |
| PESHA | 1.6 kg |
Write a Review