Intellian i3 Marine Satellite TV System + Dish-Bell Mim-2 (With Rg6 3M Cable) + Rg6 Cable 15M + Dish HD Receiver (Wally) (B4-309DNSB2)
calcActive())">
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- PJESA #:
- B4-309DNSB2
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Intellian-B4-309DNSB2
4 004,05 €
Pa TVSH:
4 004,05 €
3 203,24 €
Pa TVSH:
3 203,24 €
Pa TVSH:
(B4-309DNSB2) Intellian i3 US System + DISH/Bell MIM-2 (with RG6 3m cable) + RG6 cable 15m + DISH HD Receiver (Wally)
Specifications
| PJESA # | B4-309DNSB2 |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | SATELLITE TV |
| ZONA E PËRDORIMIT | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| RRJETI | DISH NETWORK |
| PËRDORIMI I LLOJIT | DETARE |
| LLOJI AKSESORIT | SYSTEM |
| MADHËSIA E ANTENËS | 37 cm (14.6 inch) |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKUENCA | Ku BAND |
| PESHA | 9.0 kg (19.8 pounds) |
| RADOME HEIGHT | 44 cm (17.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 43 cm (16.9 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| MINIMUM EIRP | 50 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| VESSEL SIZE | 25 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
What's included
Intellian I3 US System + Dish-Bell Mim-2 (With Rg6 3M Cable) + Rg6 Cable 15M + Dish HD Receiver (Wally) (B4-309DNSB2)
Write a Review