Asambleja e kupolës së zbrazët dhe bazamentit Intellian i6/i6P/i6W/s6HD e kupolës së zbrazët dhe e bazamentit (S2-6110)
calcActive())">
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i6 EMPTY DOME
- PJESA #:
- S2-6110
- ORIGIN:
- Kore e Jugut
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-Empty-Dome
1 396,10 €
Pa TVSH:
1 396,10 €
Pa TVSH:
Asambleja e kupolës së zbrazët dhe bazamentit Intellian i6/i6P/i6W/s6HD e kupolës së zbrazët dhe e bazamentit (S2-6110)

Specifications
| DORËZIMI NGA | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODEL | i6 EMPTY DOME |
| PJESA # | S2-6110 |
| TIPI I PRODUKTIT | SATELLITE TV |
| ZONA E PËRDORIMIT | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| RRJETI | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK, SKY BRAZIL, TELUS SATELLITE TV |
| PËRDORIMI I LLOJIT | DETARE |
| LLOJI AKSESORIT | DOME |
| MADHËSIA E ANTENËS | 37 cm (14.6 inch) |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| RADOME HEIGHT | 70 cm (27.6 inch) |
| RADOME DIAMETER | 72 cm (28.3 inch) |
Support
Mbështetje Intellian i3
FLETË TË DHËNAVE INTELLIAN i3
MANUAL INTELLIAN i3
UDHËZUES PËR INSTALIM TË SHPEJTË INTELLIAN i3
Write a Review