Iridium AeroAntenna Antena e Fiksuar me Mast - Montim me Bracket (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Antena e Fiksuar me Shtyllë - Montim me Braket (AT1621-73)
AeroAntenna Antena e Fiksuar me Shtyllë, për t'u përdorur me telefonat satelitorë Iridium 9500, 9505 ose 9505A dhe dokun portativ 9570, ofron performancë të jashtëzakonshme të marrjes për aplikacione të përhershme në ndërtesa ose në det. Ajo është e dizajnuar për funksionim në ajër të lirë. (Pa plan të tokës.) Antena e montuar në shtyllë e fiksuar AT1621-73 është për t'u përdorur me telefonat satelitorë Iridium dhe Motorola dhe sisteme të ndryshme të stacioneve portative të ankorimit në vend.
Specifications
| PJESA # | AT1621-73 |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | 100% GLOBAL |
| MARKA | AEROANTENNA |
| RRJETI | IRIDIUM |
| SHËRBIMI | IRIDIUM VOICE |
| PËRDORIMI I LLOJIT | FIXED, DETARE |
| LLOJI AKSESORIT | ANTENNA |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKUENCA | L BAND (1-2 GHz) |
| I PËRPUTHSHËM ME | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| TIPARET | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85177900"] |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| PESHA | 226,79 gramas |