Antenë e përhershme e montimit celular Iridium AeroAntenna (AT1621-5)
In stock
- MARKA:
- AEROANTENNA
- PJESA #:
- AT1621-5
- ORIGIN:
- SHBA
- Warranty:
- 12 MUAJ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-AT1621-5-Fixed-Mobile
Kjo antenë me frekuencë iridiumi (AT1621-5) është projektuar për aplikacione tokësore/lëvizëse dhe do të funksionojë si me sistemet e komunikimit me zë ashtu edhe me të dhënat. 197 inç kabllo antene është përfshirë dhe ngjitur në antenë. Antena përfshin një lidhës ballor për të lejuar që ajo të instalohet në çatinë e një automjeti me vetëm një vrimë.
Specifikimet
Diametri: 8,966 cm (3,53 in.)
Lartësia: 2.108 cm (.83 in.)
Pesha: 283,49 gram (10,0 oz)
(Ky produkt tregtohet gjithashtu si Beam RST720)
Specifications
| PJESA # | AT1621-5 |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | 100% GLOBAL |
| MARKA | AEROANTENNA |
| RRJETI | IRIDIUM |
| SHËRBIMI | IRIDIUM VOICE |
| PËRDORIMI I LLOJIT | MJETET |
| LLOJI AKSESORIT | ANTENNA |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -40°C to 70°C |
| FREKUENCA | L BAND (1-2 GHz) |
| I PËRPUTHSHËM ME | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, IRIDIUM GO! |
| TIPARET | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| GJERËSIA | 8.966 cm (3.53 in.) |
| THELLESI | 2,108 cm (0,83 po) |
| PESHA | 283,49 grammes (10,0 onces) |