Kompleti i kabllove të antenës pasive me rreze Iridium - 3m / 9ft (RST931)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PJESA #:
- RST931
- ORIGIN:
- Mbretëria e Bashkuar
- Warranty:
- 12 MUAJ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Kompleti i kabllove të antenës pasive me rreze Iridium - 3 m / 9,8 këmbë (RST931)
Kablloja e antenës Beam RST931 Iridium 3 m (9 këmbë) ofron një opsion instalimi fleksibël për instalime shumë kompakte, ku një modul marrës është i vendosur afër antenës dhe është i lidhur paraprakisht me lidhës mashkullor TNC.
• Brenda Specifikimit të Humbjes 3dB të Iridiumit
• Kablloja me mikrovalë Times
• TNC i ndërprerë për t'u lidhur me terminalin dhe antenën
• Plotësisht i testuar
• Montuar në Australi
Specifications
| PJESA # | RST931 |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| MARKA | BEAM |
| RRJETI | IRIDIUM |
| LLOJI AKSESORIT | CABLE |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKUENCA | L BAND (1-2 GHz) |
| TIPARET | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| GJATËSIA | 3m (9.8') |
| PESHA | 0.15 kg (0.33 lbs) |