Plani Iridium Certus Maritime 10 GB (angazhim 3 mujor)
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- PJESA #:
- CERTUS MARITIME 10 GB PLAN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 1-2 BUSINESS DAYS
- SKU:
- IRIDIUM-Certus-Maritime-10-GB-PLAN
Plani standard mujor me kontratë Iridium ofron komoditetin e komunikimeve zanore dhe të të dhënave të besueshme, kudo të Iridiumit, pa pasur nevojë të shqetësoheni për skadimin e një llogarie me parapagesë ose që ka një bilanc të ulët.
| IRIDIUM CERTUS PLAN 1 GB | |
|---|---|
| TARIFA PËR AKTIVIMIN | 0,00 dollarë |
| NDIHMË MUJORE PËRFSHIRËSE | 10 GB |
| ABONIM MUJOR | 2550,00 dollarë amerikanë |
| JASHTË LEJTIMIT (PER MB) | 0,60 dollarë amerikanë |
| AFATI MINIMAL I KONTRATËS | 3 MUAJ |
| TARIFA PËR PËRFUNDIM TË HERSHME | 2495,00 dollarë amerikanë |
| BASHKIMI DSG (DINAMIK GROUP SARING) DISPOZON | PO |
| SHTESJE DSG | 10% |
| IP STATIK PUBLIK (NE MUAJ) | 40,00 dollarë amerikanë |
| KONTROLLI I INTEGRA (NE MUAJ) | 80,00 dollarë amerikanë |
| IRIS LBS (NE MUAJ) | 15,00 dollarë amerikanë |
| TARIFAT E TRAJNIMIT TË TË DHËNAVE | |
|---|---|
| 14.4 KBPS | 1,99 dollarë amerikanë / MINUTE |
| 28 KBPS | 2,99 dollarë amerikanë / MINUTE |
| 40 KBPS | 3,99 dollarë amerikanë / MINUTE |
| 56 KBPS | 6,99 dollarë amerikanë / MINUTE |
| 96 KBPS | 8,99 dollarë amerikanë / MINUTE |
| 128 KBPS | 12,95 dollarë amerikanë / MINUTE |
| 256 KBPS | 19,95 dollarë amerikanë / MINUTE |
| TARIFAT E ZËRIT | |
|---|---|
| MOBILE OSE FIKS | 0,99 dollarë amerikanë / MINUTE |
| TELEFONE TE TJERE IRIDIUM | 0,75 USD / MINUTE |
| RRJETA TE TJERA SATELITE | 16,95 dollarë amerikanë / MINUTE |
| POSTË ZËR | 0,75 USD / MINUTE |
| KODE TË SHKURTËR | 0,75 USD / MINUTE |
| ALERTE DHE THIRRJE TJERA | 0,99 dollarë amerikanë / MINUTE |
| PËRDORIM NUMR LOKALE | 1,25 dollarë amerikanë / MINUTE |
| VIA 2 STAGE | 1,25 dollarë amerikanë / MINUTE |
| THIRRJE PËRPARA NË POSTË ZËR | 0,00 dollarë amerikanë |
| MBËSHTETJA E KLIENTIT | 0,00 dollarë amerikanë |
Duhet të jepet me shkrim një njoftim për të paktën 30 ditë për të çaktivizuar këtë shërbim.
Specifications
| PJESA # | CERTUS MARITIME 10 GB PLAN |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | INTERNETI SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| RRJETI | IRIDIUM |
| SHËRBIMI | IRIDIUM CERTUS LAND |
| PËRDORIMI I LLOJIT | FIXED, MJETET |
| LLOJI AKSESORIT | SIM CARD |
| SIM VALIDITY | 12 MONTHS |
| SHPEJTËSIA E TË DHËNAVE | UP TO 352 / 700 kbps (SEND / RECEIVE) |
| FREKUENCA | L BAND (1-2 GHz) |
| TIPARET | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| ACTIVATION FEE | 0,00 dollarë |
| PLOJËSI | 66 SATELITËT |
Harta e Mbulimit të Iridium Certus

Iridium është ofruesi i vetëm i zgjidhjeve vërtet globale të zërit dhe të dhënave satelitore me mbulim të plotë të tokës (përfshirë oqeanet, rrugët ajrore dhe rajonet polare). Telefonat Iridium ofrojnë shërbime thelbësore të komunikimit në dhe nga zona të largëta ku nuk ka asnjë formë tjetër komunikimi.