Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- MARKA:
- MOTOROLA
- PJESA #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Malajzi
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
870,00 €
Pa TVSH:
870,00 €
Pa TVSH:
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| PJESA # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | TWO-WAY RADIO |
| MARKA | MOTOROLA |
| PËRDORIMI I LLOJIT | ME DORË |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| GJATËSIA | 131 mm |
| GJERËSIA | 59 mm |
| THELLESI | 22 mm |
Write a Review