Antenë pasive Omni për Iridium (+GPS) (65800)
calcActive())">
In stock
- MARKA:
- SCAN ANTENNA
- PJESA #:
- 65800
- Warranty:
- 12 MUAJ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65800
0,00 €
Pa TVSH:
0,00 €
Pa TVSH:
Antenë pasive Omni për Iridium (+GPS) (65800)
| SPECIFIKIMET ELEKTRIKE: | |
|---|---|
| FREKUENCA | 1616 - 1626,5 MHz, 1575,42 MHz (Brezi L) |
| SISTEMI SATELIT | Iridium, GPS |
| IMPEDANCË | 50 ohm |
| POLARIZIMI | RHCP (SAT) |
| RAPORTI AXIAL | < 6 dB |
| FITIMI | 2 dBic |
| VSWR | < 2.0 |
| FITIMI I LNA | 25 dB (GPS) |
| FIGURA E ZHURMAVE | 1,2 dB (GPS) |
| TENSIONI I FURNIZIMIT | 3,0 - 5,5 V DC (GPS) |
| KONSUMI AKTUAL, MESATAR | 20 mA |
| SPECIFIKIMET MEKANIKE: | |
|---|---|
| NGJYRË | E bardhë me shkëlqim |
| LARTËSIA | 111 mm |
| DIAMETRI | 94 mm |
| PESHA | 300 g |
| MONTIMI | Fije 1" (US) (1"-14NF) |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -25C deri +55C |
| TEMPERATURA E MBIJETETJES | -40C deri +80C |
| KONKEKTORI 1 | TNC (f) (SAT) |
| KONKEKTORI 2 | SMA (f) (GPS) |
| KABLLOJ | Nuk përfshihen |
| VENDI I MONTIMIT | Në shtyllë duke përdorur kllapa |
| MBROJTJA NGA DREJTIMI | IP66 |
| VIBRIMI | IEC60945 |
| INFORMACION PËR POROSINË: | |
|---|---|
| PJESA NR. | 65800 |
Specifications
| PJESA # | 65800 |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| MARKA | SCAN ANTENNA |
| RRJETI | IRIDIUM |
| SHËRBIMI | IRIDIUM VOICE |
| PËRDORIMI I LLOJIT | FIXED, DETARE |
| LLOJI AKSESORIT | ANTENNA |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKUENCA | L BAND (1-2 GHz) |
| TIPARET | GPS, PASSIVE |
| ÇERTIFIKIMET | IRIDIUM CERTIFIED |
| HEIGHT | 111 millimètres |
| DIAMETER | increased by 94 million rubles. |
| PESHA | 320 grammes |
Write a Review