Antenë pasive gjithëdrejtuese për Iridium (65000)
calcActive())">
In stock
- MARKA:
- SCAN ANTENNA
- PJESA #:
- 65000
- ORIGIN:
- SHBA
- Warranty:
- 12 MUAJ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65000
0,00 €
Pa TVSH:
0,00 €
Pa TVSH:
Antenë pasive gjithëdrejtuese për Iridium (65000)
| SPECIFIKIMET ELEKTRIKE: | |
|---|---|
| FREKUENCA | 1616 - 1626,5 MHz ( brezi L) |
| SISTEMI SATELIT | Iridiumi |
| IMPEDANCË | 50 ohm |
| POLARIZIMI | RHCP |
| RAPORTI AXIAL | < 6 dB |
| FITIMI | 2 dBic |
| VSWR | < 1.5 |
| SPECIFIKIMET MEKANIKE: | |
|---|---|
| NGJYRË | E bardhë, jo me shkëlqim |
| LARTËSIA | 188 mm, 191,5 mm duke përfshirë bazën |
| DIAMETRI | 95 mm |
| MONTIMI | Në fllanxhën 1"-14NF |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -40C deri +85C |
| KONKEKTORI 1 | N (f) |
| INFORMACION PËR POROSINË: | |
|---|---|
| PJESA NR. | 65000 |
| PJESA NR. | 65000 IP (me shumicë) |
Specifications
| PJESA # | 65000 |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | 100% GLOBAL |
| MARKA | SCAN ANTENNA |
| RRJETI | IRIDIUM |
| LLOJI AKSESORIT | ANTENNA |
| FREKUENCA | L BAND (1-2 GHz) |
| TIPARET | PASSIVE |
| ÇERTIFIKIMET | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Write a Review