Zgjerues GSM Thuraya
In stock
- MARKA:
- THURAYA
- PJESA #:
- GSM
- Warranty:
- 12 MUAJ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
Zgjerues GSM Thuraya
Specifications
| PJESA # | GSM |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | INTERNETI SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| MARKA | THURAYA |
| RRJETI | THURAYA |
| SHËRBIMI | THURAYA IP |
| PËRDORIMI I LLOJIT | PORTABLE |
| LLOJI AKSESORIT | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| TIPARET | INTERNET |
| PLOJËSI | 2 SATELITËT |
| GJATËSIA | 216 mm (8.5") |
| GJERËSIA | 216 mm (8.5") |
| THELLESI | 45 mm |
| PESHA | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Harta e Mbulimit të Thuraya

Rrjeti i fuqishëm satelitor i Thuraya ofron mbulim në vendet më të largëta, duke siguruar komunikime satelitore pa bllokime për t'ju mbajtur të lidhur në çdo kohë. Nga dizajni inovativ satelitor deri te besueshmëria e çdo pajisjeje dhe aksesori Thuraya, ne ofrojmë një zgjidhje vërtet superiore të komunikimit satelitor përtej kufijve të sistemeve tokësore dhe rrjeteve celulare.
Rrjeti Thuraya nuk mbulon Amerikën Veriore apo Jugore.