iDirect Evolution X1 DVB-S2 Routeri i Largësisë Satelitore
In stock
- MARKA:
- IDIRECT
- MODEL:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 Router Satelitor të Largët
Paketë e efektshme për largësi ideale për rrjete me shkallë të madhe për SCADA, Pikë Shitjeje, ATM, Femtocells, dhe aplikacione të vogla të ndërmarrjeve. Routeri i largët ka DVB-S2/ACM dhe TDMA Adaptiv, routing, funksionalitet VLAN, QoS dhe enkriptim AES opsional.
Specifications
| MODEL | X1 |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | INTERNETI SATELIT |
| MARKA | IDIRECT |
| RRJETI | VSAT |
| FREKUENCA | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| ÇERTIFIKIMET | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| GJATËSIA | 22.9 cm (9") |
| GJERËSIA | 17.3 cm (6.8") |
| THELLESI | 4.6 cm (1.8") |
| PESHA | 0.82 kg (1.8 lb) |