ASE 9575 Extreme BagDock - PTT Etkin (ASE-9575P-BAGDOCK)
In stock
- MARKA:
- ASE
- MODELİ:
- BAGDOCK
- PARÇA #:
- ASE-9575P-BAGDOCK
- ORIGIN:
- Amerika Birleşik Devletleri
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ASE-9575P-BAGDOCK
ASE 9575 Extreme BagDock - PTT Etkin (ASE-9575B)
ASE Bag Dock, Iridium 9575 Extreme ve 9575 Extreme Push-to-Talk (PTT) telefonları (El cihazları) ile çalışan bir ilk müdahale çantasıdır. ASE Bag Dock, doğal ve insan yapımı felaketler için ilk müdahale ekiplerinin hızlı bir şekilde konuşlandırılması için özel olarak tasarlanmıştır. Bag Dock, acil durum müdahale iletişim sistemlerinde veya uzaktan veya yalnız saha çalışanları için mükemmel bir şekilde kullanılmak üzere idealdir.
Bag Dock, bir aracın çatısına veya geçici bir yapının tepe kısmına yerleştirilebilen manyetik montaj antenine sahiptir ve Iridium ile en sağlam şekilde bağlantı kurmak için en iyi "gökyüzü görünümünü" sağlamak için konumlandırılabilir. Bu gökyüzü görünümü, Iridium'un yeni güçlü Push-to-Talk (PTT) hizmetini kullanırken en kritik olanıdır.
Gerekirse, anteni aracın içinde, ön camın içine yerleştirilen emme pedleri kullanarak kullanabilirsiniz. Bag Dock ayrıca telefonun/el cihazının tabanına takılan Iridium şarj aksesuarını kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır. Telefonu iki şekilde geliştirir:
Iridium AC veya Sigar / Sigara Şarj cihazını kullanan pratik bir bağlantı noktası sağlar.
Palm Mikrofonu (Mikrofon hoparlörü) ile birlikte gönderilerek sesi iyileştirir - bazen "Fist Mic" olarak adlandırılır.
Bag Dock, Iridium 9575'in kullanım süresini 12-19 saate kadar uzatabilen entegre bir bataryaya sahiptir (kullanıma bağlıdır). Çanta dock ile birlikte, PTT iletişiminizin etkinliğini artırmak için tasarlanmış bir fist mic/hoparlör de dahildir. Kitiyle birlikte, aracın ses sistemine entegre etmeniz veya harici bir hoparlörle kullanmanız için bir yardımcı ses girişi de bulunmaktadır.
Bag Dock, anten, kablolama vb. gibi çantanın özel/özelleştirilmiş alanlarına erişim sağlamak için kullanımı kolay cırt cırtlı kapaklara sahip dayanıklı bir kanvas çantadır. Bag Dock ayrıca, hem Iridium 9575 Telefonu/El Cihazı hem de Docking Station ve Palm Mikrofon Hoparlörü için darbe ve toz/kir koruması sağlamak üzere yastıklıdır. Tüm aksesuarları hızlı ve kolay bir şekilde anında konuşlandırmak için depolamak için kompakt bir paket sunar - Bunun, Iridium 9575 için mevcut en kompakt çözüm olduğuna inanıyoruz.
Specifications
| MODELİ | BAGDOCK |
|---|---|
| PARÇA # | ASE-9575P-BAGDOCK |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | ASE |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | PORTABLE |
| AKSESUAR TİPİ | DOCKING STATION |
| İLE UYUMLU | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| UZUNLUK | 15 cm |
| GENİŞLİK | 11.5 cm |
| DERİNLİK | 33 cm |
| AĞIRLIK | 1.6 kg (3.5 lbs) |
Feature
["Özellikler:
- Koruyucu Hepsi Bir Arada Çanta-Kompakt
- Uzun Süreli Çalışma için Entegre Pil
- Hızlı Dağıtım
- Iridium 9575'in Kullanım Süresini 12-19 Saat Arttırır
- Manyetik Çift Mod (Iridium + GPS) Anten
- Iridium 9575 ve 9575PTT Telefonu/El Telefonu için İstasyon (Cradel)
- Kolay Şarj
- Geliştirilmiş Yumruk/Avuç Mikrofonu ve Hoparlör Sağlar
- Iridium 9575 ve 9575 PTT Telefonları için Tek Çözüm
- Push-to-Talk (PTT) Ağının Dayanıklılığını Artırır
- 9575 Telefonunun Mikrofonu ve Hoparlörünün Sesini Geliştirir
- Dağıtım Kolaylaştırıldı-Hepsi Bir Arada.
- Hızlı Dağıtım
- Araç DC Gücüne veya AC/DC Şarj Cihazına Bağlanın
- Araç Entegrasyonu için Ekstra Ses Bağlantısı"]