BEAM Iridium Aktif Anten (RST740)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PARÇA #:
- RST740
- ORIGIN:
- Amerika Birleşik Devletleri
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Iridium Aktif Anten (RST740)
Beam RST740 Iridium Aktif Anten, yüksek kaliteli bir muhafaza ile küçük, çok yönlü bir antendir. Uzun RF kablolarının gerektiği Iridium BEAM iskeleleri ve terminalleri üzerinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ürün yalnızca aktif kablolarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 23m'den 100m'den (328 feet) daha fazlasına kadar kablo uzunluklarına izin verir. Bir güç kaynağı ile birlikte gelir [15V DC çıkışı].
Kurulum 20m / 60'yi aştığında, 100m / 300'ye kadar daha ince ve daha ucuz kablo kullanılmasına izin veren Aktif/Güçlü bir Iridium anten kullanmak daha maliyet etkin hale gelir; bu, pasif bir Iridium anten ile asla mümkün olmayacaktır. Aktif Anten RST740, tüm Beam ürünlerinde ve herhangi bir Iridium cihazında çalışacaktır, ancak antene güç amplifikasyonunu yönetmek için onaylı bir Beam Aktif Anten kablosu gerektirir.
NOT: Aktif Anteni Standart Kablolarla birleştirmek Anteni hasar verecektir.
Specifications
| PARÇA # | RST740 |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| İLE UYUMLU | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| ÖZELLİKLER | ACTIVE |
| SERTİFİKALAR | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• Iridyum onaylı
• Yüksek kaliteli muhafaza
• Aktif anten
• Direk/Şamandıra montajı
• Beyaz küçük boyut/ayak izi
• Çok yönlü
• Uzun kablo hatlarını destekler
• Güç dağıtım kutusu dahil (gerekli 9-32 VDC)
• 12 ay onarım veya değiştirme garantisi